Yeni Yılla Yepyeni Bir X-Ticaret

x-ticaretMerhaba arkadaşlar;

İki seneyi yakın bir süredir  ülkemizde ilk ve tek satış ortaklığı sitesi olan X Ticaret, yeni yılla yenilenme sürecine girdi. Bu yenilenmeyle birlikte X Ticaret yurtdışına açılacak ve Türk satış ortakları için daha büyük bir alanda satış yapma olasılığı doğacak. Böylelikle hem daha büyük pazara ulaşma imkanı doğacak hem de Türk affiliatelerin kazançları artmaya başlayacak. X Ticaretin bu yenilikleri yapma sebeplerinden birisi de kardeş ülke Azerbaycan ve diğer Türk devletlerinden gelen yoğun talep. Bu sayede kardeş ülkelerimizde bu ürün ve hizmetlerden yararlanma imkanı bulacak. Bir diğer yenilik ise ingilizce açılacak olan X Ticaret sitesi. Böylece tüm dünyaya açılma imkanı bulacak olan Türk affiliateler daha çok kazanmaya başlayacaklar. Son bir diğer yenilik ise ödeme yöntemi olarak sadece kredi kartı ve havale geçerliyken bu ödeme yöntemlerine paypal da eklenerek alternatif ödeme seçenekleri çoğaldı. Sizde X Ticarete üye olarak kazanmaya başlayabilirsiniz. X Ticaretin ne olduğunu bilmeyen arkadaşlara bu yazımı okumalarını öneririm. Son olarak geçenlerde bana gelen ve bu yenilikleri anlatan maili sizlerle paylaşmak istiyorum.

X-TİCARET – Yeni Yılda Yepyeni Bir Xticaret

Değerli Üyelerimiz,

XTicaret olarak yeni yılın önce sağlık, mutluluk ve daha sonra bol kazançlar getirmesini dileriz.

2 seneyi yakın bir süredir Xticaret sizlere ürün sahipleri ile satış ortaklarını buluşturan bir platform sunmaya çalışıyor. Bu süre zarfında birçok yok katettik. Bu süre boyunca bizlerle olduğunuz için ve desteklerini esirgemeyen herkese teşekkür ederiz.

2011 yılında hedefimiz kurumsal anlamda ve hizmet kalitesinde daha çok ilerlemek. Bunun ilk adımlarını sizlere telefon ve ticket sistemi ile destek vererek gerçekleştireceğiz. Firma anlamında daha güvenilir ve sağlam bir ilerleyiş söz konusu. Bu altyapı değişikliklerinin getirdiği yeniliklerden birisi de sanal pos altyapımızın yenilenmesi. Sanal pos altyapımız yenilenene kadar kısa bir süre online ödemeleri paypal ile almaya başladık. Bunun sebebi kesinlikle bir terslik yada bir gerileme değil, tamamen xticaret in kendini yenilemesi ile alakalı. Paypal sistemi yurtdışına açılmak açısından da önem taşıyor. Bu yenilik azerbeycan ve pekçok kardeş ülke vatandaşlarımızdan gelen talepler doğrultusunda satış ortaklığı sisteminden faydalanmaları maksadıyla düşünülmüştür. Artık ürünlerimizi Türkiye dışındaki tüm türkçe kullanan müşterilerinize pazarlayabilir yakında açılacak olan ingilizce sistemimizden dilediğiniz dilde ürünü yurtdışına pazarlayabileceğinizi sevinerek sizlere duyuruyoruz.

Paypal hesaplarında biriken ödemeler yine sizlerin paypal hesaplarına ödenecektir. Bu ödemelerden %10 stopaj kesintisi yapılmayacaktır. Bu yüzden lütfen paypal hesap bilgilerinizi (paypal üyelik email adresinizi) bilgilerim bölümünden doldurun.

Kısa süreli bu bakım için ve yeni yılda daha iyi şeyleri beraber başarmak için göstereceğiniz bu anlayışınıza şimdiden teşekkür ederiz.

Saygılar.
Xticaret Yönetimi

X Ticarete Üye Olmak İçin Tıklayın.

One thought to “Yeni Yılla Yepyeni Bir X-Ticaret”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir