Yeni bir Türk Affiliate Ağı Daha Yayında: Click Merkez

clickmerkezMerhaba arkadaşlar;

Affiliate marketing ile ülkemiz 2009 yılı başlarında tanıştı. İlk milli affiliate sitesi olan X Ticaret ağı da aynı yıl kuruldu. X Ticaret ilk ve tek olmasının avantajıyla satış ortakları ve ürün sahiplerinden yüksek kesintiler yapmaya başladı. Biz satış ortakları aramızda bu kesintileri konuşarak rahatsız olduğumuzu her seferinde belirttik. Konuşmalarımızda ikinci bir yerli affiliate merkezi kurulması yönünde görüşler vardı ve sonunda da beklenen oldu. Click Merkez isminde ikinci yerli affiliate network sitesi kuruldu. Öncelikle ülkemize hayırlı olmasını diliyorum.

Click Merkez; satış ortakları ile ürün sahiplerini buluşturan bir affiliate network merkezidir. Yeni olduğu için ürün sayısı şu an için az. Ancak ilerleyen dönemlerde ürün sayısının artacağına hiç kuşkum yok. Click Merkez sitesinden bahsedecek olursam üyelik ücretsiz. Panel bölümleri gayet sade ve karışık değil. Click Merkez’de tıklama (kayıt) başına komisyon (CPA) ve satış başına komisyon (PPS) mevcut. Satış ortaklarına kolaylık sağlansın diye ürün bannerleri, detaylı raporlama ve bir çok kolaylaştırıcı araçlar mevcut. Aynı durum ürün sahipleri için de geçerli. Yani kısaca satış ortakları ve ürün sahiplerinin işlerini kolaylaştırmışlar. Click Merkez ödemeleri her ayın ortasında ve sonunda olmak üzere 2 defa yapıyor. Minimum ödeme 50 TL olunca direk banka hesabınıza ya da paypal adresinize ödeme yapılıyor. Ayrıca Click Merkez’in blog ve forumu da mevcut. Burada Click Merkez hakkındaki tüm bilgileri ve yenilikleri takip edebilirsiniz.

Click Merkez kurucularından olan Hakan Ocak (kimdir) ile konuşma fırsatı buldum. Kendisine Click Merkez hakkındaki görüşlerimi ve önerilerimi belirttim. Sağolsun kendisi de önerilerimi dikkate aldı. Önümüzdeki günlerde tüm eksiklikleri giderilecek olan Click Merkez büyük başarılara imzatacaktır.

Click Merkez Tıkla İncele

Gelen Aramalar: türk affiliate siteleri,affiliate siteleri

2 thoughts to “Yeni bir Türk Affiliate Ağı Daha Yayında: Click Merkez”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir