XTicaret Uzmanı İndir

xticaret uzmanıMerhaba arkadaşlar;

X Ticaret (üye ol) ile para kazanıldığına dair artık kafalarda şüphe kalmadığı kanısındayım. Bu yazımda ise X Ticaret üzerine yoğunlaşmış olan XTicaret Uzmanı (indir) setinden bahsetmek istiyorum. Öncelikle internette bu kitap hakkında olumlu ve olumsuz yorumların olduğundan bahsetmek istiyorum. Bu kitaba olumsuz yorum yapanların çoğu ya kitabı incelememişler ya da kitabın yeni olmasından dolayı ön yargılı olanlardır.

XTicaret Uzmanı kitabının inceleme sayfasına baktığımızda anlatılan yorumların güvenilir ve denenmiş methodlar olduğundan kimsenin şüphesi yok. Ayrıca bu seti diğerlerinden ayıran özellik, telefon desteği ve uzaktan bağlantı desteği sunması (daha fazla bilgi) Ayrıca seti alanlar için özel bir forumun olması da setin güncelleme sıkıntısının olmayacağını gösteriyor. Kitabın içeriğine gelecek olursak; website kurma eğitimi, facebook bedava reklam yöntemi, adwords eğitimi ve kupon alma yöntemi, web tasarım programı ve tanıtımı, google arama motorunda üst sıralara çıkma yöntemi gibi birçok eğitimi kapsamakta.

Sonuç olarak XTicaret Uzmanı (indir) alanında iyi iş yapacak bir set. Çünkü online desteği sayesinde sizi sürekli destekleyecek bir özelliği var. Sizde XTicaret ile para kazanmak istiyorsanız XTicaret Uzmanı seti ile bunu başarabilirsiniz. Kitap hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayın.

XTİCARET UZMANI SETİNİ İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN.

7 thoughts to “XTicaret Uzmanı İndir”

  1. yaklaşık 20 gün önce kadir bey ile konuştum ve kitabını satın aldım gerçekten böyle bir işi anlattığı için minnettarım. mutlaka tavsiye ederim.

  2. xticaret uzmanı ismi sanki xticaret proyu andırıyor ama 2 side birbirinden farlı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir