XNetwork’un Verdiği Hazır Siteler Kazandırır mı?

XNETWORK HAZIR SİTELERİ KAZANDIRIR MI?

Merhaba arkadaşlar,
Sizlere XNetwork ile gelişmeleri sürekli bildirmeye çalışıyorum. “XNetwork’un Verdiği Hazır Siteler Nasıl?” başlıklı yazımda sizlere XNetwork’un verdiği hazır sitelerden bahsetmiş ve bir de örnek vermiştim. Hazır siteler verildiği günden itibaren sürekli eleştiri alıyordu. Bu sitelerden kazanç sağlanılmayacağını ve bir işe yarayamayacağını düşünenler sürekli bu yolla XNetwork sistemini eleştiriyordu. Bende hazır sitemi ilk aldığımda bu izlenime kapılmıştım. Ancak satış ortaklığında önemli olan bir noktayı da unutmamıştım. Bu önemli nokta ise; “Etkili ürün sayfası, ürünü sattırır.” maddesi idi. Zaten satış ortaklığında bir önemli nokta ise size ait satış ortaklığı linkine tıklattırmaktır. Sonrasını ise etkili ve ikna edici ürün tanıtım sayfası halledecekti. Dikkat ettiyseniz XNetwork’un verdiği hazır sitelerde yazıların üzerinde Ürün Sayfasına Git butonu bulunmakta. Sitenize gelen bu ziyaretçi yazıyı bir yandan okurken diğer yandan da bu butona tıklayarak ürün sayfasına göz gezdirir. Ya da yazıyı okumadan direk ürün sayfasını incelemek ister. Böylece sitenize gelen ziyaretçi büyük ihtimalle linkinize tıklayarak ürün sayfasına gider. Ürün sayfasında ikna olursa da satın alır. Böylece de siz komisyon kazanırsınız. Gelelim XNetwork hazır sitelerinden kazanç elde edilip edilmeyeceğine. Bunun cevabını aşağıya koyduğum resme bakarak siz bulabilirsiniz 🙂

XNetwork hazır siteler

Resimde de gördüğünüz üzere, XNetwork hazır sitelerinin kazandırdığı çok açık. Bu sitenin kazançlı hale gelmesi için 1 günlük çalışma yeterli. Eğer sizde bu kazandıran sitelere sahip olmak isterseniz buraya tıklayarak XNetwork üyesi olabilir ve sitelerinize sahip olabilirsiniz. Ayrıca buraya tıklayarak XNetwork üyesi olduğunuzda XNetwork Pro Team ekibimizinde üyesi olabilir ve XNetwork hazır sitelerinin daha fazla nasıl kazandıracağını öğrenebilirsiniz.

XNETWORK PRO TEAM ÜYESİ

OLMAK İÇİN TIKLAYIN.

Bu Yazılarda İlginizi Çekebilir...

5 thoughts to “XNetwork’un Verdiği Hazır Siteler Kazandırır mı?”

  1. Bu arada yukarıdaki resimde havale ile bekleyen ödeme başarılı oldu. Yani hazır siteden yapmış olduğum satış 3 günde 3 satış oldu ve 74.78 TL kazancım oldu. 🙂

  2. Tebrik ederim. 3 günde site hizmetinin yarı fiyatını çoktan çıkarmışsınız. Bu siteden kazancınızı ay sonunda da ekranlarla açıklamanızı bekliyorum. Başarılarınızın devamını dilerim. Ayrıca bu otomatik sitelere reklam yapılırsa bu sitelerden ne kazanılacağını da göstermeniz dileğiyle.

  3. Tebrik ederim Ali bey. 3 günde 3 satış yapmışsanız şimdiye kadar eminim şimdiye kadar kâr bile etmişsinizdir 🙂 Başarıların devamını dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir