XNetwork’ta 6 Adımda Başarı Kitabı

xnetwork kitabıXNetwork’ta 6 Adımda Başarı

XNetwork sistemine giripte ne yapacağını bilemeyen arkadaşlar sık sık XNetwork ekip gruplarında sorular sormakta. İşte bu soruların cevabını Teoman Arslan (kimdir?) 6 Adımda Başarı kitabında verdi. Kitap gerçekten XNetwork sistemine girenler için bir rehber niteliğinde. 6 adımda başarı kitabında neler yapılması gerektiğine dair tavsiyeler bulunmakta. 6 Adımda Başarı kitabına sadece XNetwork Pro Team üyeleri ücretsiz olarak sahip olacak. Eğer sizde XNetwork sistemine girmek isteyip de ne yapacağını bilemeyenlerdenseniz hem XNetwork Pro Team ekibimizdeki üyeler sayesinde hemde 6 Adımda Başarı kitabı ile bundan kurtulabilirsiniz. 🙂

XNETWORK PRO TEAM EKİBİNE

KATILMAK İÇİN TIKLAYIN.

12 thoughts to “XNetwork’ta 6 Adımda Başarı Kitabı”

 1. daha önce teobook kitabınıda ücretsiz verecekleri yazıldı xnetwork üyelerine ama üyeler nasıl alacaklar bu kitapları bir açıklama bulamadım.bilginiz varsa bilgilendirirseniz sevinirim..

  1. Facebook grubumuzda nasıl alacakları belirtilmişti. Eğer XNetwork Pro Team ekibi üyesiyseniz buraya tıklayarak bana özel mesaj ile ana-üst sponsorunuzu ve dükkan numaranızı yazarak kitap talebinde bulabilirsiniz. Eğer ekibimiz üyesi değilseniz buraya tıklayarak XNetwork’a üye olarak ekibimize katılabilir ve kitapları alabilirsiniz.

 2. Kesinlikle e-kitapta yazılanlara katılıyorum.. Gerçekten de bu sistemin hazine olduğunun farkındayım ve inanıyorum inandığım içinde yakınlarıma öyle abartma illa da girmeleri için uğraşmıyordum açıkcası.. Sadece yakınlarımın sevdikleriminde zamanla benim gibi kazanmalarını istiorumm..bunun için en yakınlarımdan bi kacına suan paylastım sistemi ve sistem hakkındaki düşüncelerimi geri dönüşler olumlu ve bi 2 hafta içinde girceklerini biliorum en azından ilk 2 anahtarımın hazır oldugunu biliorum..en yakınlarımın kazanmasını istiorum cünkü ben kazandıgımda zaten onlara sevdiklerime aileme arkadaslarıma harcıorum kazanınki birlikte bu duyguyu yasıyalım ve tek ben harcamak zorunda olmiyim dedim:D Anlatmak istediklerimi nekadar anlattım bilmiorum sadece e-kitapda yorum yapmamızı istemissiniz ve e-kitaptaki düşüncelerinizi kendi düşüncelerime yakın buldugum için burda yorumla paylasim dedim

 3. Az ve öz güzel bir rehber hazırlamış Teoman bey arkadaşlar mutlaka göz atmanızı tavsiye ediyorum, ben bitirdim. Eline sağlık Teoman beyin.

 4. Teoman Beyin eline sağlık.Kesinlikle ve kesinlikle bu işi yapacak olan arkadaşların okuması gereken bir kaynak.Ben okudum dediğiniz taktikleri aynen yaptım ve yarından itibaren işleve geçiriyorum.İnancımız doğrultusunda ilerleyeceğimiz güzel bir süreç bizi bekliyor.TEŞEKKÜRLER

 5. Kitabı çok beğendim dili harika.Samimiyeti ise süper.Üst sponsorum ve hocam Teoman Arslan!ı yürekten tebrik ederim.

 6. İşte bu , daha dün internette sunum yapmayı planlayan ama konusuna karar vermemiş tecrübeli bir arkadaşıma tam olarak bu kitabın konusu olan “nasıl insanlara ulaşılır ve 2 kişi sisteme kazandırılabilir , nasıl ön yargılarla savaşabiliriz ” konularında seminer vermesini önermiştim. Bu kitabı hazırlayarak hedefi tam on dan vurdunuz. XNetwork ün başarısına katkı sağlayacak çok güzel bir çalışma , ellerinize sağlık.
  Saygılarımla

 7. Gerçekten güzel bir çalışma olmuş. Bu kitabı okuduktan sonra insanın daha çok çalışası geliyor. Teşekkür ederim.. Eline sağlık Teoman hocamın.

 8. Bu kadar az ve öz,süper bir anlatım olmuş.odun ateşinde çay ve murtaza benzetmelerine hayran kaldım.çok teşekkür ediyorum Teoman Beyin ellerine sağlık.

 9. Evet gerçekten güzel bir çalışma olmuş Teoman beyin ellerine sağlık ne denli özen gösterdiğinin kanıtıdır bence !..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir