XNetwork Temel Taşları

XNetwork temel taşlarıXNetwork Temel Taşları Nelerdir?

XDükkan Nedir?

Network sistemlerindeki tanımı üyelik olan XDükkan, sisteme dahil olan kişilerin alacağı anahtar teslimi satış sitelerinin tanımıdır. Kısaca Xnetwork’e giren kişiler birer XDükkan kiralamaktadırlar.

XAcademy Nedir?

Sisteme dahil olan kişilerin sistem içindeki eğitimlerinin yapılacağı birimin tanımıdır. Bu eğitimlerin içeriği sistemin işleyişi, internet reklamcılığı ve detayları, SEO, sosyal medya,blog yazarlığı ve devamı olarak açıklanabilir. Xdükkan sahipleri sistem içinde bu eğitimler vasıtasıyla iyi birer satış ortağı olarak gelirlerini arttırabileceklerdir. Eğitimler, videolu anlatım, e-posta ve canlı seminer şeklinde verilecektir.

XMarket Nedir?

Xdükkan sahipleri kullanmak istedikleri ürün ve hizmetleri indirimli ve avantajlı olarak bu sayfalardan temin edebilecekler.

XClub Nedir?

XClub ile, grup içinde herhangi bir statü sorgulaması yapılmaksızın yurt içi-yurt dışı seyahatler, tatil, konser, seminer organizasyonlarına dahil olunabileceği gibi, bu aktiviteleri bireysel olarak yapmak isteyen üyeler de indirim ve avantajlardan faydalanabileceklerdir.

Sizde XNETWORK’a üye olun

ve avantajlardan yararlanın.

Bu Yazılarda İlginizi Çekebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir