XNetwork Nedir?

XNetwork Nedir?

xnetworkMerhaba arkadaşlar,

Bu yazımda sizlere yeni bir kazanç kapısı olacak XNetwork sisteminden bahsetmek istiyorum. XNetwork sisteminin ne olduğundan bahsetmeden önce kısaca network marketing ve affiliate marketing sistemlerinin bilmeyenler için tanımlamak istiyorum. Çünkü XNetwork, hem network marketing hem de affiliate marketing sistemlerini harmanlamış bir yeni bir yapı olarak karşımıza çıkacak. Yani kısaca iki türlü kazanç elde edeceğimiz bir Affiliate Network ağıdır.

Network Marketing Nedir? : Network marketing (çok katlı pazarlama), doğrudan satışın geliştirilmiş ve internet ticaretine uyarlanmış bir türüdür. Doğrudan satış, en bilinen tanımıyla, bir mal ya da hizmetin, tüketicilere yüz yüze bir ilişkiyle ve genellikle de evlerde, işyerlerinde ve perakende satış noktası sayılamayacak yerlerde, bir satışçı tarafından anlatılarak tanıtıldığı bir satış yöntemidir. Çok katlı pazarlama ise, satışçıların, iki farklı faaliyetleri sonucunda kazanç elde edebildikleri bir doğrudan satış türüdür. Bunlardan birincisi, kişisel olarak yaptıkları satışlardan doğan kazanç; diğeri de, uygulanan plana göre, ekiplerine kayıt ettikleri kişilerin ve sonra da bu kişilerin kayıt ettiklerinin satışlarından doğan kazanç. Bu nedenle çok katlı pazarlama, kişiye kendi bağımsız işini kurma ve geliştirme şansını sunan bir olanaktır.

Affiliate Marketing Nedir? : Affiliate marketing sisteminin Türkçe karşılığı satış ortaklığı sistemidir. Aslında dünyanın en eski mesleklerinden birisi olan komisyonculuk işinin internet üzerinden yapılmasıdır. Ürün sahipleri kendi ürünlerini satmaları için komisyonculara her satış için belli bir komisyon belirlerler ve ürünü satan kişi ürün sahibinden her satış için bu belirlenen komisyonu alır. Bu işin internet üzerinden yapılmasının bir çok avantajı da var tabi ki. En önemli avantajlarından birisi, sizin kesinlikle müşterilerle muhatap olmamanızdır. Çünkü satış ortakları sadece müşteri ile ürün sahibi arasında verdiği reklamlarla köprü görevi görüyor ve ürün satılırsa bundan komisyon alıyor.

XNetwork Nedir?

 xnetworkFarklı bir pazarlama modeli olan XNetwork sisteminde hem affiliate hem de network marketing yöntemlerini bir arada görebilmek sistemin güzel yanlarından bir tanesidir. Kısaca XNetwork hakkında bilgi verecek olursak;

  • XNetwork giriş ücreti 150 TL olacak
  • Ücretsiz yazılımlar, eğitimler, e-kitaplar ve seminerler verilecek
  • 150 TL ile giren çok kısa sürede kazanacak seviyeye gelecek ve yaklaşık 1500 tl kazanç elde edecek
  • Tek üyelikle girerseniz ortalama 4700 ile 6000 tl arası kazanç elde edeceksiniz , eğer daha fazla yatırım yapabilirim derseniz örneğin 10 üyelikle kazancınızı 10 kat artırarak 47.000 tl ile 60.000 tl arası kazanabileceksiniz.

İlk sizin haberiniz olsun ister misiniz?

  • Bu yazıyı Facebook’da paylaşın.
  • Yazının altına “katılacağım, çünkü…” veya “katılmayacağım, çünkü…” diye başlayıp devam eden bir yorum bırakarak düşünceleriniz bizlerle paylaşabilirsiniz.
  • Ekibimize katılmak isteyen arkadaşlarımız alttaki formumuzu doldurarak kendilerini kayıt ettirsinler.

Sonraki yazılarımızda XNetwork hakkında daha fazla  bilgiler vereceğim. XNetwork sisteminde ekibimle birlikte yer alacaklara şimdiden bol kazançlar (;

XNetwork Pro Team Ekibimize Katılmak İster misiniz?

Tıklayın ve ekibimizin avantajlarından yararlanın.

Bu Yazılarda İlginizi Çekebilir...

8 thoughts to “XNetwork Nedir?”

  1. Katılacağım, çünkü her ne kadar aklımda hala cevaplanmamış sorular olsa da, bu sorularıma en kısa sürede cevap bulacağımı biliyorum ve en önemli katılma sebebim, bana şimdiye kadar internetten para kazanma yollarıyla ilgili sürekli, doğru ve güvenilir bilgiler veren sevgili Ali Yücel Bey’in tavsiye ediyor oluşudur.

  2. bu rakamlar çok düşük bile… network markletingte 20-30 milyar kazanan insanları gösterebilirim.biraz araştırırsanız kendiniz de bulabilirsiniz sanırım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir