WordPress Videolu Kurs

Wordpress Dersleri

WordPress Videolu Kurs

Merhaba arkadaşlar;

İnternetle haşır neşir olmayanlar site kurmayı zor sanıyorlar. Ancak web site yapmak sandıkları kadar zor değil. 2000li yılların başına kadar web site tasarımcıları site tasarımları için en az 1000 TL isterken günümüzde aynı siteleri kendi başınıza hiçbir teknik bilgiye sahip olmadan yapabilirsiniz.

Günümüzde blogları kullananlar çoğalmakta. Daha önce blog yazarlığının öneminden bahsetmiştim. Artık insanlar blog yazarlığı yaparak para kazanıyorlar. Bundan birkaç yıl sonra ülkemizde blog yazarlığı ile para kazananları bir yana bırakın zengin olanları bile haberlerde göreceksiniz. Sizde şimdiden blog dünyasında yerinizi alarak gelecekte blog yazarlığı ile çok güzel paralar kazanabilirsiniz. Bana gelen maillerde blog kurmayı bilmiyorum cümlesi ile başlayan sorular sorulmakta. Bu yüzden sizler için blogumda ücretsiz blog kurma videosu ve ücretsiz wordpress eğitim seti paylaşarak yardımcı olmaya çalıştım. Ancak özellikle WordPress ücretsiz eğitim seti eski olduğundan videoda gösterilen yer yok gibi şikayetler almaya başladım. İşte size tamamen çözüm sunacak olan Hakan Ocak‘ın hazırladığı WordPress Videolu Kurs‘tan (tıkla incele) bahsetmek istiyorum.

wordpress videolu kursHakan Ocak‘ın (kimdir) oluşturduğu WordPress Videolu Kurs; hem güncelliğiyle hem de sürekli eklenen yeni videolarla gerçekten çok güzel bir kurs. Ayrıca WordPress Videolu Kursundaki üyelerin isteğine göre yeni videolar eklenmekte. Derslerin yazılı değil de görsel olması anlamayı kolaylaştırıyor. Ayrıca Hakan Ocak‘ın desteğini de gözardı etmemek lazım. Üyelerine gerçekten çok destek oluyor. Son olarak WordPress Videolu Kursu ile 1 gün içerisinde sitelerinizi kendi başınıza yapabilirsiniz.

WORDPRESS VİDEOLU KURS ÜYE OL

Gelen Aramalar: hakan ocak

Bu Yazılarda İlginizi Çekebilir...

3 thoughts to “WordPress Videolu Kurs”

  1. WordPress videolu kurs gerçekten çok faydalandığım online bir kurs.Site kurmak isteyenlere şiddetle tavsiye ediyorum.Sitenizi kurarken başka hiçbir şeye ihtiyacınız olmayacak.

    1. gereken herşeyi mesajda belirtmişsiniz ,hakan hocamın sitesine üye oldum sitemi kurdum takıldıgım yerlerde sordum yardımcı oldu..kaliteli siteye ihityacı olanlar kaliteli eğitime ihtiyacı var diyebilirim.

  2. Bende WordPress videolu kurs isimli eğitim setinin nimetlerinden faydalanan birisiyim. Bundan bir ay öncesine kadar bir web site kurabilmenin zorluğundan şüphe eden birisiydim. Ama WordPress videolu kurs sayesinde bunun o kadarda zor bir iş olmadığını anladım. Bunun için Hakan beye katkılarından ve yardımlarından dolayı teşekkür ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir