Upload Yaparak Kazanın:Hotfile Uzmanı

Upload Yaparak Kazanın:Hotfile Uzmanı

Hotfile Uzmanı
hotfile uzmanı indir

Merhaba arkadaşlar;

Bu yazımda ilgimi çeken Hotfile Uzmanı (incele) ürününden bahsetmek istiyorum. Bir çoğumuz rapidshare, hotfile gibi upload sitelerinden film, müzik, oyun türü dosyalar ya indirmişizdir ya da upload etmişizdir. Bu tür upload sitelerini bu amaçlarla kullanmışızdır. Ancak satış ortaklığı sistemi bu sitelerde de kullanılmaya başlanmış. Önceleri upload yapanlara milletin işi gücü yok mu da bunlarla uğraşıyorlar derdim. Sonraları bende indirme yapıp bunlardan yararlandığım için upload yapanlar için paylaşımcılar demeye başlamıştım. Bu ürünü gördükten sonra hem upload yapanlara hem de download yapanlara karşı tamamen fikirlerim değişti.

Peki nasıl mı oluyor bu derseniz hemen anlatayım. Bilmem dikkatinizi çekti mi son zamanlarda film sitelerinde rapidshare linklerinden çok hotfile linkleriyle paylaşım çoğaldı. Meğerse rapidshare ve hotfile (nedir?) rekabet içindelermiş. Son zamanlarda hotfile satış ortaklarına yatırım yaptığından rekabette üstün duruma geldi. Bunun üzerine hotfile, affiliate sistemine daha çok yatırım yapmaya başladı. Peki sistem nasıl işliyor derseniz internete yüklediğiniz dosyaların indirilmesinden para kazanıyorsunuz.Yani sizin yüklediğiniz dosyayı ne kadar çok kişi indirirse siz o kadar çok para kazanırsınız. İşte Hotfile Uzmanı (hemen indir) bu işin inceliklerini sizlere çok detaylı şekilde anlatmış. Hatta upload yapacağınızdan işinizi kolaylaştırıcı programları da bonus hediyesi olarak sizlere sunuyor. Sizde çok upload paylaşımı yap ıyorsanız bu ürüne kesinlikle göz atın.

HOTFILE UZMANI’NI

BİLGİSAYARINA İNDİR

Gelen Aramalar: hotfile upload

4 thoughts to “Upload Yaparak Kazanın:Hotfile Uzmanı”

  1. Kitap konusundan etrafımda herahangi olumsuz bir yorum duymadım. Hotfile Uzmanı ile Para Kazanma yöntemini ben kendi adıma tavsiye ediyorum akadaşlar..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir