Türkiye’nin İlk ve Tek Affiliate Marketing Kursu:Affiliate Akademi

Türkiye’nin İlk ve Tek Affiliate Marketing Kursu:Affiliate Akademi

affiliate akademi
affiliate akademi izle

Merhaba arkadaşlar;

Affiliate Akademi (İncele) için affiliate marketing yöntemini en ince ayrıntısına kadar anlatan, canlı web seminerlerinde kullanıcılarının sorularına yanıt veren ve onlara yardımcı olan, kullanıcıları için oluşturulmuş özel web sitesinde resimli ve videolu dersler şeklinde anlatılmış bilgiler içeren ayrıca affiliating marketing (nedir?) haricinde profesyonel blogculuğu öğreten, Google SEO, Adsense hakkında bilinmedikleri gösteren büyük bir online platformu diyebiliriz.

Ülkemizde okuma alışkanlığı az olduğu için görselliğe daha çok önem veriliyor. Bu yüzden de  günümüzde görsellik önem kazanıyor. İnsanlar bakarak öğrenmeye yatkın olduklarından videolu ve görsel eğitimleri daha fazla tercih ediyorlar. Affiliate Akademi derslerinden (izle) bir kaçını sizler için inceledim. Affiliate marketing (incele) ile kazanç sağlamak isteyenler için çok iyi hatta mükemmele yakın bir eğitim.Herkesin rahatlıkla anlayacağı şekilde görsel anlatımlar yapılmış. Affiliate Akademi, Kadir Arda Koş (kimdir?) önderliğinde fakat kendi alanında uzman eğitmenlerin bir araya gelmesi ile oluşmuştur. Sürekli güncellenerek kursiyerlerin sorunları cevaplanır.

Sizler de hem izlerim hem pratik yaparım hem de online destek takviyesi isterim diyorsanız bu ürünü kesinlikle öneririm. Ayrıca ana eğitimlerin yanında Affiliate Akademi bonus hediyelerine de göz atmayı unutmayın.

AFFILIATE AKADEMİ

VE BONUS HEDİYELERİ İNDİR

2 thoughts to “Türkiye’nin İlk ve Tek Affiliate Marketing Kursu:Affiliate Akademi”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir