Türkiye’ye Affiliate Sistemini Tanıtan Kitap:Google Kazançları

Türkiye’ye Affiliate Sistemini Tanıtan Kitap:Google Kazançları

google kazançları indir
google kazançları indir

Merhaba arkadaşlar;

Google Kazançları (indir) hakkında detaylı bir yazı yazmayı düşünmüyorum. Ancak bahsetmeden geçersem de ayıp etmiş olurum. Ülkemizin ilk affiliate marketing kitabı olan Google Kazançları (tıkla indir) birçok kişi için öncü ve ilham kaynağı olmuştur. Google Kazançlarını ilk olarak e-kitap şeklinde çıkaran Musa Erdoğmuş (Kimdir?) online desteği  ile kullanıcılarına destek olmuş ve olmaya devam ediyor.  İki yıl önce çıkarılmış bu ürün günümüzde de bir çok ürün olmasına rağmen iddiasını sürdürmektedir. Bu iddiayı da kendisini sürekli yenilemesine bağlıyorum. Şimdi ise satışını e-kitap haricinde özel eğitim videoları ve bir çok bonus hediyeleriyle sürdürmektedir.

Google kazançları ürününün içeriğinden bahsetmeye gerek olmadığını düşünüyorum. Zaten affiliate marketing sistemine merak salmış herkes bu sistemi araştırırken Google Kazançlarına bir çok kez  denk gelmiştir. Hala yeterince bilgi sahibi değilseniz buradan bakabilirsiniz.

GOOGLE KAZANÇLARI’NI İNDİRİMLİ ALMAK İÇİN TIKLAYIN.

2 thoughts to “Türkiye’ye Affiliate Sistemini Tanıtan Kitap:Google Kazançları”

  1. Türkiye’ye Affiliate marketing sistemini getiren Musa Erdoğmuş’un google kazançları kitabı birçok internet girişimcisine ilham kaynağı olmuştur. Google kazançları artık bir e kitaptan ziyade videolu bir eğitim seti oldu.Google Kazançları Kitabı indirilmeli mi? Ben tavsiye ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir