Teoman Arslan ve Okan Çelik İşbirliği ile Hazırlanan XTicaretPRO Eğitim Seti Çıktı

Xticaret Pro
XTicaretPRO indir

Merhaba arkadaşlar;

‘Artık Bizimde Clickbank Ağımız Var Hem de Milli:X-Ticaret’ yazımda X  Ticaret hakkında bilgiler yazmıştım. X Ticaret (üye ol) kendini her geçen gün yenilemeye devam ediyor. İlk başladığında ücretsiz üyelik ile başlayıp sonra bu işi ciddi olanlar yapsın diye standart üyeliği çıkaran şimdilerde ise de bu işten daha fazla kazanılsın diye pro üyeliği de yakın zamanda çıkaracak olan X Ticaret‘in inceliklerini bilen Teoman Arslan (kimdir) ve Okan Çelik (kimdir) işbirliği ile dün akşam piyasaya çıkarılan XTicaretPRO Eğitim Seti‘nin (tıkla indir) içeriğinde:

 • X Ticaret ile Para Kazanmanın İncelikleri
 • Profesyonel Blog Yazarlığına Geçiş
 • Seo Eğitimleri
 • Affiliate Hizmeti Sunan Siteler ile Bilgiler
 • Ücretsiz Hediyeler (Garantili Kazanç Rehberi, Anket Siteleri Listesi, Binlerce dolar değerinde profesyonel web site şablonları, Hazır Satış Siteleri Kopyala-Yapıştır)

XTicaretPRO Eğitim Seti yayınlanmadan önce XTicaret.Com yetkilileri tarafından incelenmiş ve onaylandıktan sonra çıkarılmıştır. Peki XTicaretPRO yazarları X-Ticaret’ten Para Kazanıyor mu diye soracak olursanız buradan kazançlarını görebilirsiniz.

Not: Xticaret Pro ürünü satıştan kaldırıldı ve Teobook eğitimi ile birleşti. Bu ürünü almak isteyen Teobook (tıkla incele) ile sahip olabilir.

5 thoughts to “Teoman Arslan ve Okan Çelik İşbirliği ile Hazırlanan XTicaretPRO Eğitim Seti Çıktı”

 1. Merhaba ben bu xticaretpro egitim setini aldım fakat elime bir egitim setinden ziyade bir forum üyeliği gecti bu forumada girilmiyor bu foruma ne oldu kapandımı neden girilmiyor bilgisi olan varmi

  1. Merhabalar ali bey;
   X Ticaret Pro ürünü bir setten çok online platform.Seti alınca size Teobook forum ve giriş bilgileri mail olarak gönderiliyor. Bu siteler hacklendiğinden foruma giriş yapılamıyordu. Artık sorunlar düzeldi. Ancak forumun adresi değiştirildi. Size yeni bilgilendirme maili gelmediyse problogger@mail.com adresine mail atıp bilgilerinizi alabilirsiniz.

 2. xticaret pro= teobook plimusdan almak yerine xticaret ile bu ürünü taksit ile alabiliriniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir