Teobook Yeni Projesiyle Üyelerine Ayda 1000 $ Kazandıracak !

TEOBOOK FORUMUMerhaba arkadaşlar;

Sizlere benimde heyecanla beklediğim bir projeden bahsetmek istiyorum. Teoman Arslan (kimdir), Teobook üyelerine özel netbook kampanyasından sonra şimdi de tüm Teobook üyelerine kazandıracak bir proje hazırlıyor. Bu proje uygulanmaya başlandıktan sonra günde 100-300$ arası kazanç sağlayacak. Ancak bu projenin biraz risk içermesi sebebiyle Teoman Bey, bu riski minimuma indirecek çalışmalarına başlamış bulunmakta. Kendisi bu işin detaylarıyla ilgilenirken Teobook forumunda (üye ol) bulunan üyelere de yapılması gerekenleri duyurarak hazırda beklemelerini söyledi. Proje biter bitmez katılacak tüm Teobook üyeleri ortak hareket etmeye başlayacak. Proje hakkında daha fazla bahsetmek yerine Teoman Bey’in projesinden bahsettiği yazısını sizlerle paylaşıyorum:

Yeni proje geliyor.. Herkese ayda 3000$…

Şubat 5th, 2011 TEO

Bu gerçek olabilir mi? Ben tüm teobook üyelerine ayda en az 1000$, hatta belki ayda 10.000$ kazanmayı garanti edebilir miyim? Hiçbir internet bilgisine sahip olmadan, sadece günde 2-3 saat ayırarak ve dediğim sitelerde 1′er dakika geçirerek günde 100-300$ kazanmak mümkün olabilir mi?

Bunların gerçek olup olamayacağını çok yakında göreceğiz.. Şuanda yeni proje için çalışmalara başladım ve bir haftaya kadar bitirmeyi ümit ediyorum. Buraya yazmamın tek sebebi var; biraz tembel biriyim ve yeni projeyi burada duyurarak kendimi işi sonuçlandırmaya psikolojik olarak mecbur bırakmak istedim.

Ama bunu yapmadan önce birkaç uyarım var..

Eğer bu işi beceremezsem umut taciri olarak algılanmak istemiyorum. İşi başlatmayı başarsak bile kazanma sürecinde terslikler çıkabilir. Çünkü banlanmamak için çok ince bir çizgi üzerinde çalışacağız ve çalışma zincirindeki küçük bir pürüz ödeme almamıza engel olabilir. Eğer ince şekilde kurgulayabilirsem (ki yapacağım) ve bu organizasyona katılanlar kurguladığım organizasyonda üzerlerine düşenleri asla aksatmadan yaparlarsa kişi başı günde 100-300$ kazanmamız garanti olacaktır..

Test etmeden asla bilemeyiz… Eğer işler yolunda giderse bu organizasyonun içinde olacak tüm Teobook üyeleri 45 gün  sonra en az 1000′er dolar kazanmış olacaklar. İşler yolunda gitmezse, şimdiden herkesden özür diliyorum..

Bekleyelim görelim bakalım, ben birazdan başlıyorum çalışmaya…

Son olarak; Teobook forumu sürekli güncel içeriklerle yenileniyor. Ayrıca yepyeni projeler de giderek artmaya başlıyor. En önemlisi de forumda yardımlaşama üst safhada. Sizde internetten para kazanmak istiyorsanız kesinlikle Teobook’a üye olun ve ayrıcalıklardan yararlanın. 😉

TEOBOOK FORUMUNA

ÜYE OLMAK VE AVANTAJLARDAN YARARLANMAK İÇİN TIKLAYIN.

Gelen Aramalar: teoman arslan,teoman arslan kimdir

9 thoughts to “Teobook Yeni Projesiyle Üyelerine Ayda 1000 $ Kazandıracak !”

  1. Gercekten harika bir kampanya daha kapıda, hadi hayırlısı
    Alıntı yaptığınız yerlerin google tarafından kopya olarak algılanmasından korkmuyormusunuz? Yoksa o kadar müsaade varmı?

  2. Bir Teobook üyesi olarak bu kampanya beni de fazlasıyla heyecanlandırdı.Umarım sonucu da heyecan verir.:)

  3. Güzel paylaşımınız için teşekkürler adminim heyecanla bekliyorduk ve artık başladı bile başvurular herkese bol kazançlar diliyorum teobook satın almayanlar bence hemen almalı

  4. Güzel paylaşım için teşekkürler kampanya başladı admini dinleyin ve hemen teobook alın

  5. ya ayda 3000 dolar ne demek ya tamam kesin işi bırakcam ben hele hele web üzerine gittike gidiyodum 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir