Teobook Hakkında Ne Dediler?

Teobook Hakkında Ne Dediler?

Merhaba arkadaşlar;

Teobook hakkında sizlere her seferinde bilgiler verip tavsiye ediyorum. Bu yazımda ise Teobook hakkındaki görüşlere yer vermek istiyorum. Aşağıdaki yorumlar Türk affiliate aleminde saygın kişilerin kendi görüşleridir. Daha fazla yorum okumak için buraya tıklayın.

Okan Çelik diyor ki:

Öncelikle Teoman Bey’e böyle bir projeyi hayata geçirdiği için teşekkür ederim. TeoBook projesi altında bir çok internet girişimcisiyle tanışma, kaynaşma ve yardımlaşma fırsatı bulacağız. Bilgilerimizi paylaşarak daha da çoğaltacağız. Sonucunda siz bir kitap almakla kalmayıp, bir aileye dahil olacaksınız. Her adımda sizin yanınızda olacak, danışmanlık yapacak, yardımcı olacak bir aileye. Böyle bir desteği ve aileyi başka hiçbir ortamda bulamayacağınızın garantisini verebilirim. Teoman Bey’in projesiyle Türkiye’de ilk defa bir Para Kazanma Forumu kuruyoruz ve Hepinizi bekliyoruz.

Ortak Ticaret diyor ki:

Forum daha yeni kurulmasına rağmen her geçen gün içeriği güçlenmeye devam ediyor. Bu forum projesinin en güzel yanı ise etkileşimli olması. Diğer ürünler Cdden ders izlemek gibi gelecek ama bu forumla öğretmeniniz ve deneyimli öğrencileri bir yerde olacak. En kızdığım olaylardan biri de kitap sahiplerinin “ömür boyu güncellemeler bedava olacak” diyip de şu yöntemi öğrenmek isterseniz bu kadar para verin şu bölüme katılın vb dyerek sizden sürekli para talep etmesiydi. Forum zaten interaktif olduğundan güncellemelerden anında haberdar olacak, bir başkasının sorduğu sorunun cevabından siz de haberdar olacaksınız. Böylece aklınıza gelmeyen şeyleri de öğrenme imkanınız olacak. Aynı şekilde birisinin sorusuna o konu hakkında fikir sahibi diğer üyeler de cevap verebileceği için daha hızlı cevap alacaksınız.

Forumda sadece bir iki yöntem değil tüm yöntemler olacağı için kendinize uygun olan bir çalışma sistemi kurabileceksiniz. Vazgeçilecek gibi bir iş değil ama diyelim ki vazgeçtiniz ve bu işi bıraktınız ama kazançlarınız ve gelirleriniz sizin peşinizi bırakmayacak.

Çağatay BERKER diyor ki:

http://www.kazanc-sistemi.com sisteminin yazarıyım.Şahsen forum çok hoşuma gitti, gerçekten yararlı bir eğitim olmuş. Kalıcı işler yapmak ve düzenli bir kazanç elde etmek isteyen herkese gönül rahatlı ile tavsiye ederim. Türkiye de çıkan bir çok kopya ürüne karşılık böyle bir ürün görmek gerçekten herkes için yararlı olacak..

Bülent DELER diyor ki:

Merhaba Ben http://www.HotfileUzmani.com un yazarıyım. Satış ortağı olarak kitabımı en çok satanlardan biride Teoman Arslan dır. Bu zamana kadar en çok merak ettiğim bu adamın satış teknikleriydi. Ama artık gerek kalmadı merak etmeye. Çünkü Forum sitesinde A dan Z ye tüm bilgiler mevcut. Her kullanıcının anlayacağı ve uygulayacağı şekilde çok güzel bir biçimde anlatılmıştır. Affiliate, yani satış ortaklığı işine yeni başlayacak arkadaşlara ve reklam maliyeti olmadan kazanmak isteyenlere kesinlikle tavsiye ederim. Yeter ki siz karar verin.

Sizde Teobook ayrıcalıklarından yararlanmak istiyorsanız hemen Teobook’a üye olun.

Teobook’u 10 $ indirim kuponunu almak için tıklayın.

3 thoughts to “Teobook Hakkında Ne Dediler?”

  1. gerçekten öyle faydalı bilgiler verilmiş ki teobook forumunda herbirini okumaktan büyük keyif alıyorum. hatta orda yazılanları ve forum katılımcılarının sitelerini incelemekten çalışmaya vakit ayırmakta zorlanıyorum 🙂 ama olsun çok güzel bilgiler öğreniyorum. bu sitede mükemmel olmuş ellerinize sağlık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir