Teobook Forumunda Neler Oluyor?

Teobook Forumu

Merhaba arkadaşlar;

Sizlere daha önceden “Yeni Bir Eğitim Platformu: Teobook Eğitim Seti” ve “Teobook Eğitim Platformu” başlıklı yazılarımda Teobook (üye ol) hakkında bilgiler vermiştim. Bende Teobook özel üyesi olduğumdan Teobook forumundan bahsetmek istiyorum. Teobook forumunda dersler, projeler ve bonus hediyeleri bulunuyor. Gün geçtikçe de yeni konular eklenmekte. Ayrıca her geçen gün Teobook‘a katılım sürüyor. Teobook forumunda Teoman Arslan hariç üyeler de birbirlerine yardımcı oluyorlar.  Her şey çok düzenli ve hiç bir karışıklık yok. Sanki sanal kütüphane gibi. Tüm üyelerin tek bir amacı var. Herkes foruma bilgilenmek ve kafasındaki soru işaretlerini silmek için giriyor. Sizler de bu ayrıcaklı ortamdan yararlanmak istiyorsanız hemen üye olun. Verdiğim resimde Teobook forumundan bir kesit görünmekte. Resimden Teobook forumunun üye ve konu sayısının ne kadar olduğunu görebilirsiniz.

Teobook forumu
Teobook Forumu'na Sizde Katılın.

3 thoughts to “Teobook Forumunda Neler Oluyor?”

  1. Bende teobook forum üyesiyim..Ve her geçen gün forum ailemiz büyüyor..Online kazanç yöntemleri ile ilgili harika paylaşımların yapıldığı foruma sizleride bekleriz.

  2. Tebook üyeleri emeklerinin karşılığını mutlaka alıyor. Kazanç kanıtlarını arkadaşlar forumumuzda paylaşıyor. En etkili yöntem teoboook.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir