PTC (Paid to Click) Sistemi: Tık Başına Para Kazandıran Siteler

ptc siteleriMerhaba arkadaşlar;

Bu zamana kadar sizlere bir çok yöntemden bahsettim. PTC sistemlerinden de burada kısaca bahsetmiştim. Aslında PTC sistemlerinden bahsetmek istemiyordum. Bu sistemden uzak durmamın sebebi zamanında benimde uğraştığım ancak hiç kazanamadığım bir yöntem olduğuydu. Tabi sütten ağızı yanan yoğurdu üfleyerek yermiş. Ben de deneme yanılma yoluyla hangi yöntemlerin güvenilir ve doğru olduğunu uzun uğraşlar sonunda bulup bu sitede sizlerle paylaştım ve paylaşmaya devam ediyorum. İnternette araştırmalarım ve incelemelerim sonucunda PTC sistemlerinden ek gelir elde eden arkadaşların olduğunu gördüm ve görüyorum. Bu arkadaşlar sadece PTC sistemleri ile uğraştıklarından hangi sitelerden ödeme aldıklarını ya da hangi sitelerin scam olduğunu bir bir paylaşıyorlar. Bende zamanında bu yöntemde hayal kırıklığı yaşamış biri olarak bu sistemlere karşı ön yargı beslediğimin farkına vardım. Yazılarımın bir kaçında da yazdığım gibi internette dolaşan sahtekarların yüzünden ülkemizde internetten para kazanılmayacağı kanısına varılmasının yanlışlığından bahsetmiştim. Yani kurunun yanında yaşında yanmamasına değinmiştim. Şimdi de bu fikirle PTC sistemlerin gerçek ve güvenilir sitelerini sizlerle paylaşmak istiyorum. Malum sitemiz internetten para kazanma üzerine olduğu için bu sisteme de yer verelim dedim. PTC sistemlerinde ödeme yapacağını vaad edip yapmayan siteler , ödeme yapan sitelerden daha fazla. Uzun araştırma, inceleme, deneme ve danışma sonucunda sizlere gerçekten ödeme yapan siteleri tanıtacağım. Zamanla bu yazım seri olarak güncellenecek. Ve ödeme yapan siteleri buldukça sizlerle paylaşacağım. Sizde bu yazı altında bildiğiniz siteleri yorumla paylaşırsanız birbirimize yardımcı oluruz. Bu sistemi yazmamın sebebi ücretsiz olmasındandır ve internetten para kazanılamayacağına hala inanmayan arkadaşların bu sitelerden küçükte olsa bir şeyler kazanmasıyla bu ön yargılarını kıracaklarını düşünmemdir. Ufak bir hatırlatma daha! İnternetten gerçekten para kazanmak istiyorsanız affiliate marketing yöntemine göz atın. 🙂

Gelelim ödeme yapan PTC sitelerine:

 1. Neobux sitesinde minimum ödeme 2 $ olduğunda paypal hesabınıza aktarabilirsiniz.
 2. Supbux sitesinde paypal ile ödeme isterseniz minimum ödeme sınırı yok, alertpay ile ödeme isterseniz minimum 1 $ olduğunda çekebilirsiniz.
 3. PisBUX sitesinde minimum ödeme 10 $ olduğunda paypal hesabınıza aktarabilirsiniz.
 4. Onbux sitesinde minimum ödeme 2 $ olduğunda paypal ve alertpay hesabınıza aktarabilirsiniz.
Gelen Aramalar: tık başına para,tıklama başına ödeme yapan siteler,paid to click siteleri,mouse click

14 thoughts to “PTC (Paid to Click) Sistemi: Tık Başına Para Kazandıran Siteler”

 1. Merhaba Ali Bey,
  Henüz kimse yorum yapmamış çok bilinen bir yöntem değil henüz sanırım ya da kimse bildigi siteyi paylaşmak istemiyor:) internette çok fazla zaman geçirdiğimi farkettim ve sizler gibi bu işin sahtekarlığını yapmayan bildiklerini anlatmaktan çekinmeyen kişiler sayesinde bikaç günde çok şey ögrendim teşekkür ederim bunun için öncelikle. önerdiğiniz sitelere baktım ancak ingilizce bu siteler ve benim malesef okadar yeterli degilingilizcem bu işlemleri yapabilmek için. X ticaret pro da oldukca dikkatimi çekmekte bu ikisine agırlık werebilmem için ne önerisiniz bana acaba. Bunun kaynagını mı almalıyım?

 2. Gizem hanım ptc sistemleri bilinen sistemlerdir.Ancak scam yani para ödemeyen siteler çok olduğundan millet fazla rağbet etmiyor.Ayrıca bu sistemlerle ayda 1$ gibi küçük rakamlar kazanıldığından pek tavsiye etmiyorum.İngilizce az çok bilinmesi gereken bir dil.Google translete ile bu sorununuzu rahatlıkla çözebilirsiniz.X ticaret Pro benimde incelediğim bir set.Size Teobook hakkında yazdığım yazıları okumanızı öneririm. X ticaret pro ürününü Teobook ücretsiz veriyor. Karar sizin.Sorularınız olursa çekinmeyin.

 3. Gerçekten çok faydalı bilgiler, çok güzel bir makale olmuş, paylaşım için teşekkürler emeklerinize sağlık.

 4. arkadaşlar ben size paid to click sitesini öneririm ben daha bugün paypal hesabıma ödeme istedim paranız 0.01 dolar olunca paypala aktarabiliyorsunuz güvenilir bir sitedir bence bakmakta yarar var.
  eğer kayıt olmak isterseniz buyrun referans linkim hem siz kazanın hem ben
  burdan kaydolun lütfen PaidToClick.in/index.php?ref=enesbaba

 5. Sayın okcu her ne kadar ödeme yapan şirket olsa bile gercekten zaman kaybı şöyle düşünüyorumda aslında ptc ile uğrsan vakit veren arkadaslarımız biraz olsun affilate yada ppc gibi kazaznc yollarını arstırsalar hem zamanları boşa gitmez hemde gercekten kazanırlar

  1. Aynen katılıyorum dediklerinize. Ancak kolay yöntem diye bu tarz siteler tutuluyor. Yalnız bu sitelere yatırım yapıp aylık 400-500 dolar hatta daha fazlasını kazananlar da mevcut. Bu sistemle uğraşacaksanız yatırım yapacaksınız. Yoksa başka türlü çok az rakamlar kazanılır. Affiliate sistemi başlı başına bir kazanç yolu. Onu tercih edenler sabır ve azimle çok iyi kazanç elde ederler. Bunu rahatlıkla söyleyebilirim.

 6. Bırakın arkadaşlar böyle işleri kazanamassınız ayda en fazla kazanacağınız miktar 5$ oda saatlerce uğraşmanız lazım gerçekten para kazanmak istiyorsanız pps affiliate marketing yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir