Plimus Nedir? Plimus İle İlgili Tüm Bilgiler! (Resimli Anlatım)

Plimus Nedir?

Merhaba arkadaşlar;

Sizlere en iyi affiliate ağları olan Clickbank ve X Ticaret sistemlerinden bahsetmiştim. Bu yazımda da sizlere Plimus ağı ile tüm bilgileri vermeye çalışacağım.

PLIMUS’UN AVANTAJLARI NELERDİR?

 • Plimus, aynen Xticaret ve Clickbank gibi bir Affiliate ağıdır.
 • Satılan ürünlere satış ortağı olmak oldukça kolaydır.
 • Affilite başvurunuz bazı ürünler için onay gerektirebilir.
 • Ödemeleriniz her ayın 15’inde yatırılır.
 • Ödemelerinizi doğrudan banka hesabınıza, banka çeki olarak ev adresinize veya PayPal hesabınıza alabilirsiniz.
 • Ürün ödemeleri tüm kredi kartları ile ve paypal ile yapılabiliyor.
 • Ürünleri doğrudan kendi sayfanızdan, yani ürün sayfasına yönlendirmeden “hemen al” kodu ile satabilirsiniz.
 • Ürün sahibinden özel indirim kodu talep edebilirsiniz.
 • Ödeme sayfası ve yöntemi güvenilirdir.

Şimdi Plimus’a üye olmaktan ürün seçmeye ve satış ortağı olmaya kadar olan süreci resimli olarak anlatacağım. Sizde bu adımlara göre Plimus‘tan satış ortağı linki alabilirsiniz.

Plimus
Birinci Adım
Plimus
İkinci Adım
Plimus
Üçüncü Adım
Plimus
Dördüncü Adım
Plimus
Beşinci Adım
Plimus
Altıncı Adım
Plimus
Yedinci Adım
Plimus
Sekizinci Adım

22 thoughts to “Plimus Nedir? Plimus İle İlgili Tüm Bilgiler! (Resimli Anlatım)”

  1. Para kazanmak mı? Yoksa köle gibi çalışmak mı istiyorsunuz? Eğer para kolay ve rahat bir ortamda kazanmak istiyorsanız işte size fırsat

 1. Çok güzel bir anlatım resimli oluşu da iyi bir kolaylık. Teşekkür ederim. Herkese faydalı olması dileğiyle.

 2. bu ıslemlerı tamamladıktan sonra kendı sıtemde yonlendırme yapmasam urunu satan kendı sattıgı urunden bana komısyon verırmı yoksa sadece benm yonlendırme yaptıgım sıteden satılan urunden mı komısyon verır ?

  1. Burada önemli olan ziyaretçilerin aldığınız satış ortağı linkinize tıklayıp ürün sayfasına gitmeleridir. Sadece sizin yönlendirmelerinizde komisyon alabilirsiniz.

 3. ya arkadaşlar bu plimusdan aldığımız satış ortağı linkini aldıkdan sonra neler yapıcaz nasıl para kazanıcaz?

  1. Aldığınız satış ortağı linkinizi ya adwords’ta reklam vererek ya da blogunuzda yazılarınıza gizleyerek ziyaretçilerin tıklamasını sağlıyacaksınız. Aldığınız linke tıklayıp ürünü alan olursa sizde komisyon kazanacaksınız. Affiliate marketing sistemini tam anlamak için sitemizdeki yazıları okumanızı öneririm.

 4. Ya hocam şu ekran görüntülerini nasıl alıyorsun artı büyültme nasıl oluyor,bi yazsan.

  1. Güneri bey; ekran görüntülerini klaydeki prent screen tuşuna basarak alıp paintte düzenliyorum. 🙂 Büyültmeyi kastederken sanırım buradaki resme tıklayınca büyüyor, onu kastediyorsanız wp eklentisi olan Lightbox Plus eklentisi sayesinde büyüyor.

 5. Teşekkürler gayet sade ve anlaşılır bir kitap olmuş. Bu arada merak ettiğim bir konuyu sormak istiyorum ödemeleri almak için 5 seçenek var demişsiniz ve paypal seçeneğini önermişsiniz. Direk hesaba seçeneği varken neden paypal hesabı önerdiğinizi aktarırsanız sevinirim.

 6. Banka çeki değil de hesaba para şeklinde olabiliyor mu ödemeler ? clickbankta sadece çek seçeneği var yabancılar için, bu da sorun yaratıyor… teşekkürler

  1. plimus’ta olmuyor. Ancak paypala ödeme yapılıp oradan bankaya ücretsiz olarak çekebilirsiniz. Clickbank’ta da 2 çek aldıktan sonra ticket açarak banka hesabınıza istediğinize dair mail atarsanız onaylanınca hesabınıza ödeme yapıyorlar.

 7. ali yücel bey sayfadaki resimlere tıklanınca aynı sayfanın içinde açılmasını wordpress te nasıl yapıyorsunuz. hangi eklenti ile. bana yardımcı olurmusunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir