Kazanç Sistemi Yenileniyor!

Merhaba arkadaşlar;

Sizlere daha önce yazdığım ve rahatlıkla önerdiğim Kazanç Sistemi (indir) Eğitim Setinin doğruluğundan ve güvenirliğinden bahsetmek istiyorum. Çağatay Berker; (kimdir?) Türk affiliate dünyasında bilinen ve güvenilir bir affiliate uzmanlarında biri. Affiliate marketing sistemini araştıran çoğu kişi bu isme denk gelmiştir. Kendisi gerçekten işini profesyonel anlamda çok iyi yapıyor. Çağatay Berker daha önce Chip dergisinde röportaj vermişti. Bilgisayar dergilerinin  önde gelen markalarından biri olan Chip dergisine çıkmış bir kişinin güvenirliğinden kuşku duymamak gerektiğini de göz ardı etmemek lazım. Ürünlerine gelecek olursak; Kazanç Sistemi ve Blog Bilimi alanlarında gerçekten çok başarılı.

çağatay berker Daha  önce Kazanç Sistemi ve Blog Bilimi hakkında inceleme yazılarım olduğundan bu yazımda sadece Kazanç Sistemi’nin yeniliklerinden bahsedeceğim. Kazanç Sistemini indirenler kitapla birlikte sadece bu seti alanların yararlandığı gold forum üyeliğine de sahip oluyorlar. Bu forumda kitap içindeki bilgilerin haricinde güncel bilgiler ve sorun çözümleri paylaşılıyor. Bu sayede de Kazanç Sistemi güncelliğini koruyordu. Ancak Çağatay Berker yeni düzenlemelerle birlikte Kazanç Sistemi‘ni daha da iddiali yapmaya devam ediyor. Peki bu yenilikler neler olacak? Bu soruya Çağatay Berker‘in gönderdiği maili değiştirmeden ekleyerek cevap vermek istiyorum.

Kazanç Sistemi Yenileniyor !

Uzun zamandır üstünde çalıştığım Kazanç Sistemi inanılmaz yenilikleriyle hem eski kullanıcılarını hem de aramıza yeni katılacak arkadaşlarımızı sevindirecek haberlerle bomba gibi geliyor.

Öncelikle eğitim seti tekrar bir gücelleme ile yeniden hazırlanıyor.Gerçi özel forumumuzda sürekli güncellemeler vermiştik ancak şimdi her şey daha derli toplu olacak.

Fakat asıl önemli haber bu değil 🙂 çünkü kazanç sistemi zaten hep güncel kalmaya devam edecek.Biliyorsunuz ki çoğu üründe destek sıkıntısı yaşanıyor. Kazanç sistemi bu sıkıntıyı yaşatmamasına rağmen herkese sürekli yetişmemiz mümkün olmuyordu ancak üzerinde çalıştığımız inanılmaz bir sistemle yine Türkiyeye bir ilki getirmeyi planlıyoruz.

Proje kesinleştikten sonra bu güzel haberi sizlerle paylaşacağım fakat şuanda geliştirme aşamasında olduğumuz için net bir bilgi veremiyorum.Bu arada yeni kazanç sistemi nasıl düzenleniyor ?

Yine video , kitap ve forum eğitimi olarak devam edeceğiz ancak kazanç sisteminde o kadar çok bilgi paylaşımı oldu ki bunlar bir sıraya koymamız gerekiyor.Yeni versiyon elinizin altında bulunması gereken güzel bir rehber olacak.

Güncelleme Ne Zaman Bitecek ?

– En geç şubat ayının ortalarına doğru bitmesi planlanıyor.

Güncelleme İle Yeni Bilgiler Öğretilecek Mi ?

– Güncellemede hem yenilikler olacak hemde gereksiz gördüğüm bilgiler 2.plana atılacak .En doğru ve en kısa yoldan doğru sonuca götüren noktalar gösterilerek adım adım ne yapılması gerektiği verilecek.

Neden Güncelleme Gereği Duydunuz ? Zaten Forumda Sürekli Güncellemeler Oluyor.

Bazı bilgilerin gereksiz olduğunu düşünüyorum.Sayfalarca bilgi verip insanları okumaktan veya video izlemekten sıkmaktansa doğrudan işi öğretip sonuca götürmeyi hedefliyorum.Tabi ki önceden verdiğimiz bilgiler yine olacak , kendini geliştirmek veya işi daha detaylı öğrenmek isteyen arkadaşlar yine gold forumumuzdan bu bilgilere ulaşabilecek.

Gelişmeleri En Kısa Zamanda Tekrar Aktaracağım.

Çağatay BERKER

Kazanç Sistemi Eğitim Seti

Hakkındaki Diğer İnceleme Yazımı Okumak İçin Tıklayın.

Gelen Aramalar: kazan sistemi

4 thoughts to “Kazanç Sistemi Yenileniyor!”

  1. Avcı teknikleri değişince güncelledi ve en iyisini yaptı tebrik ederim Çağatay bey.Başarınıznı devamını dilerim.

  2. Kazanç Sistemi birde google kazançları bunlar sermaye ile kazanç elde etmeniz için geerekli olan 2 kitap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir