İnternetten Para Kazanmak İstiyorum!

internetten para kazanmakİnternetten Para Kazanmak İstiyorum ama Nasıl!

Aşağıya koyacağım internetten para kazanmak ile ilgili genel soru her gün defalarca mail olarak sizlerden bana geliyor. Ben de soruyu ve cevabını bir yazı olarak blogumuzda yayınlamanın faydalı olacağını düşünerek bu yazımı yazdım.

Soru:

Merhaba Ali Bey,

Ben bu internetten para kazanmak işini bir haftadır araştırıyorum. İnternetten para kazanmak hakkında bir çok araştırma yaptım ve yazılar okudum ve internetten para kazananların her geçen gün fazlalaştığını görüyorum. Ayda 1000 TL kazananından, 15 günde 1500 TL kazananına da denk geldim. Ben internetten para kazanılacağına inanıyorum ve sizde blogunuzda bir çok kazanç kanıtı koyarak tereddütleri gideriyorsunuz. Ben bahsedilenin aksine aylık 500 TL kazanmaya razıyım. Ancak ben kararsız kaldım. Sizce hangi eğitim setini almalıyım? Lütfen samimi olarak fikrinizi söylerseniz sevinirim. Ben birkaç ürün arasında kararsız kaldım. Siz bu işlerin içinde olduğunuzdan hangisinin iyi hangisinin kötü olduğunu bilirsiniz. Bu işte yanlış adım atmak istemiyorum. Bütçem kısıtlı olduğundan boşa para harcama lüksüm yok. Ayrıca bilgisayar konusunda iyi sayılmam ve site kurma gibi işlemlerden hiç anlamam. Cevap verirseniz çok sevinirim. İyi günler..

Cevap:

soru cevapMerhaba Ahmet Bey,

İnternetten para kazanmak artık bir gerçeklik ve bu tartışılmaz. Biraz emek veren herkes internetten para kazanabilir. Burada dikkat etmeniz gereken nokta, internetten de olsa para kazanmanın uğraş gerektirdiği. Bazı satılan ürünlerin (özellikle anket kitapları) abartılı pazarlama taktikleri yüzünden internetten para kazanmanın kolay olduğu öngörüsü oluştu. Ancak bu tamamen yanlış bir algı. İnternetten para kazanmak, tamamen işi öğrenenlere kolay gelir. Yeni başlayanlara her alanda olduğu gibi bu alanda da zor ve karışık gelecektir. Burada önemli olan, uygun yönteme karar verip bu yöntemi doğru kişiden öğrenmektir. Ben de bu işe başlarken ayda 250-300 TL kazansam bana yeter diyordum. Ancak bu işe başlayıp ilerledikçe bunun sonu olmadığını farkettim. İnsanlar gözümüzün önünde binlerce hatta onbinlerce dolar kazanırken bizim ufak miktarlarla kendimizi kandırmamız inanın insana huzursuzluk veriyor. Ayrıca bu insanların sizden bizden farkları yok. İnternetten para kazanmak o kadar geniş bir kavram ki içinden bir yöntemi seçmekte insan zorlanıyor. 🙂 Binlerce kişi site sahibi olmadan internetten para kazanıyor. Site kurmak gibi temel bilgileri zaten alacağınız eğitimlerde öğreneceksiniz. Ne de olsa kitap almakla bilgiyi satın alıyorsunuz.

Gelelim son sözlere. Aslında işin püf noktası doğru yöntemi doğru kişiden öğrenmektir. Eğer yanlış bir kaynak seçerseniz hayal kırıklığına uğrarsınız. Ancak doğru kaynağı seçerseniz sizin yapacağınız sadece verilen adımları takip ederek uygulamak olacaktır. Tabi burada şunu da açıkça belirtmek isterim. Kaynak almakla herşey bitmiyor. Bir işte başarılı olmak, iki günde olacak şey değildir. Zaman, sabır ve azim ister. Ama unutmayın, bir uçağın yerden kalkışı için çok güç gerekir ancak onu havada tutmak içinse o kadar güce gerek yoktur. Öncelikle sabırlı, azimli ve aceleci olmamalı, anlatılan bilgileri anlayarak ve hatta bilgiler haricinde araştırma yaparak kendinizi geliştirmelisiniz. Bu çalışmalarınız sayesinde zamanla başarılı olacağınıza emin olabilirsiniz.

Eğitim seti önerime gelecek olursam; sizin hangi internetten para kazanma yöntemine karar verdiğinize bağlı olarak değişir. Eğer bu yöntemleri bilmeden herhangi bir ürün alırsanız hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Bu yöntemler hakkında blogumuzdaki yazıları okuyarak ve ücretsiz kitaplarımızı inceleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz. Blogumuzda yeni yapılmış olan anket oylaması sonuçlarına göre en iyi eğitim setlerini görebilirsiniz. İyi günler…

Gelen Aramalar: para kazanmak istiyorum,internetten para kazanmak istiyorum,15 yaşındayım para kazanmak istiyorum

26 thoughts to “İnternetten Para Kazanmak İstiyorum!”

  1. Yazılarınızı büyük bir beğeniyle takip ediyorum. İnternetten para kazanma yolları ile ilgili çok değerli bilgileri bizlerle paylaştığınız için çok teşekkür ederim. Bu konuda bilmediğim birçok şeyi sayenizde öğrendim. Konuları son derece net, açık ve sade bir dille anlatmanız, benim gibi daha birçok kişiye de ışık tutacaktır.

  2. Ali hocam çok sağolun engin fikirlerinizden ötürü. Bilgilerinizden çokça faydalanıyor sitenizi hemen hemen hergün ziyaret ediyorum. Blog yazarlığı konusunda örnek bir kişisiniz. Ellerinize yüreğinize sağlık. Paylaşımlarınızın devamını bekliyoruz.

  3. Bende internetten para kazanıyorum. Size yardımcı olacak bir profesyonel gerçekten çok fayda sağlar.

  4. Zaman değiştikçe ve teknoloji arttıkça para kazanmak için yeni fırsatlar çıktığı kesin. İnternetten de kazanç bunlardan biri 🙂

  5. Yapılan bütün yorumları ve tanıtımları inceledim mantıklı yöntemler var. Siz hangisini önerirsiniz?

  6. İnternetten para kazanma sektörü ülkemizde geleceğin mesleği olacak. Şimdiden bu sektöre girmek lazım. 🙂

  7. ben uzun zamandır ara ara araştırıyordum biliyordum bu işten para kazanıldığını ama yolu gösterecek doğru bir insan yoktu ali hocam sayesinde bu kitapları inceledim şimdi doğru yolu biliyorum artık tavsiye edermiyim kesinlikle ederim emeği geçen herkese teşekkür ederim sağolasın ali hocam herkese bol kazançlar

  8. İnternetten garantili para kazanmanızı sağlayacak yeni bir sistem arıyorsanız emin olun bu blogdaki yöntemlerden birini seçerek özellikle XNetwork sistemini seçerek kazanabilirsiniz.

  9. Murat bey size katılıyorum. Hem garantili hem sabit hemde bugünün şartlarına göre çok iyi para veriyor. Size de hemen bir xdükkan almanızı tavsiye ediyorum. Ayrıca sitedeki bilgiler çok faydalı. Teşekkür ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir