İnternetten Para Kazanılır mı? (Kazanç Kanıtları-1)

İnternetten Para Kazanmanın Kanıtı

Merhaba arkadaşlar;

Artık günümüzde internetten para kazanıldığını çoğu kişi biliyor ve doğruluyor. Özellikle de yurt dışında internetten para kazanmak meslek haline gelmiş. Maalesef ülkemiz teknolojideki gelişmeleri yurt dışındaki ülkelere göre 5-10 yıl geç yaşıyor. (3G de olduğu gibi ve birçok örnek verilebilir.) Bundan 2 yıl öncesine kadar ülkemizde internetten para kazanılır deseniz kimse inanmazdı. Şimdilerde de inanmayanlar var ama büyük bir kitle artık internetten para kazanılacağına inanıyor.

En basitinden internetten para kazanmakla ilgili örnek verecek olursak AVON’u verebiliriz. AVON markasını bilmeyen yoktur. AVON internetten satış temsilciliği üyeliklerini kabul edip belli oranda komisyon vererek ürünlerini satıyor. Daha doğrusu sattırıp hem kazanıyor hem de kazandırıyor. Gittigidiyor sitesinde ürünlerinizi satıp da internetten para kazanıyorsunuz. İnternetten anket doldurak para kazanıldığını da duymuşunuzdur. İyice araştırma yaptığınızda ise affiliate marketing yani satış ortaklığıyla da çok iyi paralar kazanıldığını görmüşünüzdür.

Tabi insanlar kanıt görmeden harekete geçmek istemezler. O yüzden sizlere bir kaç kanıt videosu yayınlıyorum. Ayrıca piyasadaki en iyi ürünlerin kazanç kanıtlarının linklerini de ikinci bölümde vereceğim. İnternetten para kazanmanın kanıtı:

Get the Flash Player to see this content.

Gelen Aramalar: avondan ne kadar kazanılıyor

3 thoughts to “İnternetten Para Kazanılır mı? (Kazanç Kanıtları-1)”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir