Hotfile Uzmanı ile Gerçekten Kazanacaksınız!

hotfile uzmanı
hotfile uzmanı indir

Sizlere daha önce Hotfile Uzmanı (indir) kitabından burada bahsetmiştim. Bu kitabı geçenlerde inceleme fırsatım oldu. Gerçekten süper bir ürün. Özellikle kitabın içerisindeki bonuslar ve videolu anlatımlar gerçekten çok yararlı. Bülent Deler (kimdir) gerçekten faydalı bir kaynak hazırlayarak hotfile ile para kazanmayı kolay ve sistemli bir hale getirmiş. Sizde bu kitabı indirerek yüklediğiniz dosyalardan para kazanabilirsiniz. Upload yöntemiyle para kazanma üzerine bana sıkça sorulan mailleri burada soru cevap şeklinde yazarak hotfile ile nasıl para kazanılacağına dair şüpheleri gidermek istiyorum….

Hotfile ile Gerçekten Para Kazanılıyor mu? Kazanılıyorsa Kanıt Gösterebilir misiniz?
Tek kelimeyle evet. Google arama motorunda hotfile ile para kazanmak diye arama yaparsanız hem kazanç kanıtlarını bulursunuz hem de nasıl yapıldığını görebilirsiniz. Buraya tıklayarak da kazanç ekranlarını görebilirsiniz.
Hotfile Uzmanı Nedir?
Hotfile Uzmanı (indir), upload yöntemiyle para kazanma yöntemini en ince ayrıntısına kadar anlatan bir eğitim setidir.
İnternetten Hotfile’dan Nasıl Para Kazanılacağına Dair Bilgiler Var? Neden Bu Kitaba Para Ödeyim ki?
Evet bu bilgiler internette var. Ancak ufak bir bilgi. Hotfile Uzmanı ile dosyaların nasıl upload edileceğini ve nasıl paylaşılacağını sistemli olarak öğrenip belli bir süre  sonra otomatiğe bağlamış bir kazancınız olacaktır.
Peki Hotfile Uzmanı ile Ne Kadar Kazanabilirim ve Ödemelerimi Nasıl Alırım?
Bu tamamen sizin kitaptaki anlatılanları uygulamanıza bağlı. Kitaptaki çalışmalara sadık kalarak ve planlı bir şekilde uygulayarak abartmıyorum ayda 500-900 dolar arası gelir elde edebilirsiniz. Her hafta minimum ödeme sınırı olan 15 $ sınırını geçtiğinizde paypal hesabınıza otomatik olarak gönderilir.
Benim upload hızım düşük. Bu yöntem ile ben de kazanabilir miyim?
Hotfile Uzmanı kitabının içeriğinde anlatılan remote upload yöntemiyle normalde 1-1,5 saat arasında upload ettiğiniz 150 mblık dosyayı bu yöntem ile abartmıyorum 1 dakikada upload ediyorsunuz.
Yüklediğimiz dosyaları nasıl paylaşacağız?
Yüklediğiniz dosyaları kitapta anlatılan site listesi hazırlama yöntemiyle bulduğunuz sitelerde paylaşacaksınız.
Bulduğumuz sitelerde yüklediğimiz linkleri tek tek paylaşmak uzun ve sıkıcı olmaz mı?
İşte Hotfile Uzmanı’nın farkı burada. Kitapla birlikte verilen toplu konu paylaşma programıyla yüzlerce siteye tek bir konuyu tek bir tuşla aynı anda açabileceksiniz.

Hotfile Uzmanı ile ilgili sıkça sorulan sorular bunlardı. Kitap hakkında diyeceğim tek şey verdiğiniz paraya değer. Kesinlikle tavsiye ettiğim bir yöntemdir.

HOTFILE UZMANI SETİNİ

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN.

5 thoughts to “Hotfile Uzmanı ile Gerçekten Kazanacaksınız!”

  1. Kitap konusundan etrafımda herahngi olumsuz bir yorum duymadım. Hotfile Uzmanı ile Para Kazanma yöntemini ben kendi adıma tavsiye ediyorum akadaşlar..

  2. Kitap konusundan etrafımda herahngi olumsuz bir yorum duymadım.Arşivi fazla olanlara tavsiye ederim

  3. hotfile a dossya yüklerek para kazanmak mı ? Olabilir elinizde iyi bir arşiv varsa neden olmasın

  4. elinizde bir arşiv varsa inanın çok kazandıran bir taktik bbu ürünüde öneriyorum emeklemeden koşturuyor 😀

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir