Hotfile İle Nasıl Para Kazanılır? (Resimli Anlatım)

Merhaba arkadaşlar;

Sizlere daha önce upload yaparak para kazanma yönteminden bahsetmiştim. Bu yazımda en iyi upload sitesi olan Hotfile (üye ol) sitesine üye olmayı ve affiliate programına katılmayı resimli olarak anlatacağım.  Üye olurken dikkat edeceğiniz nokta kazanç sistemine de başvurmak. Bunun için paypal adresinizi sisteme kayıt etmeniz gerekir. Paypal hesabı olmayanlar buradaki ÜCRETSİZ PAYPAL REHBERİ KİTABINI indirip üye olabilirler. Şimdi aşamalara takip ederek Hotfile sitesine üye olun. Bu arada Hotfile üyelik ücretsizdir.

1- Hotfile bedava üyelik için buraya tıklayın.

hotfile

2- Açılan sayfada kendi bilgilerinizi girin.

hotfile ile para kazanmak
Hotfile Üyelik - Birinci Adım

3- Üye olduktan sonra mailinize hotfile aktivasyon maili gelecek. Maildeki linke tıklayarak üyeliğinizi bitirin. Sonra buraya tıklayarak affiliate programına katılmak için  son aşamayı tamamlayın. Buradan hesabınızı tanımlamazsanız sadece normal üye olarak dosya yükler ve para kazanamazsınız. Kesinlikle bu aşamayı yapmadan upload yapmayın. Burada yapacağınız tek şey; paranın yatacağı mail adresini girmek ve paypal’ı seçmek. Çünkü paranız paypal hesabınıza yatacak, paypal hesabınızdan da dilediğiniz banka hesabınıza yatırabilirsiniz. Paypal hesabınızı girdikten sonra onaylama kodu isterse üye olurken gelen mailde bulabilirsiniz.

hotfile ile para kazanmak
Hotfilie Affilite Üyelik - İkinci Adım

4- Daha sonra Hotfile sitesinde yükle linkine tıklayarak , dosya yükleme bölümüne gidebilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken Hotfile’a giriş yapıp yapmadığınızı kontrol etmek. Bunu en üstte kullanıcı adınız varmı yok mu diye bakarak anlayabilirsiniz. İkinci olarak dikkat etmeniz gereken minimum 5 mb boyutunda dosya yüklemeniz. Eğer 5 Mb dan küçük bir dosya yüklerseniz para kazanamazsınız.

hotfile ile para kazanmak
Hotfile Dosya Yükleme - Üçüncü Adım

5- Dosyayı yükledikten sonra size indirme linklerini verir. Bu linkin ne kadar çok indirilmesini sağlarsanız o kadar fazla para kazanırsınız.Yapmanız gereken mümkün olduğunca çok forum sitelerine üye olmak.

hotfile ile para kazanmak
Hotfile Upload linki - Beşinci Adım

Son olarak ne kadar para kazandığınızı ve dosya yüklediğinizi görmek isterseniz giriş yaptıktan sonra üst tarafta bulunan Hesabım sekmesine tıklayın. Kafanıza takılan olursa yorum yaparak sorularınızı sorabilirsiniz.

NOT: Arkadaşlar kısaca özetleyecek olursam; upload yönteminden fazla para kazanmak istiyorsanız upload ettiğiniz dosyaları mümkün olduğunca çok fazla sitede paylaşın. Hotfile ile hızlı ve fazla para kazanmak istiyorsanız size Hotfile Uzmanı Seti’ni (indir) almanızı öneririm.

HOTFILE UCRETSİZ ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYIN.

Gelen Aramalar: hotfile nasıl para kazanılır,paypal ile nasıl para kazanılır,paypal nasıl para kazanılır,paypaldan nasıl para kazanılır,resim yaparak nasıl para kazanılır

9 thoughts to “Hotfile İle Nasıl Para Kazanılır? (Resimli Anlatım)”

  1. BU YÖNTEM İLE HİÇ PARA KAZANMADIM AMA ÇOK KAZANAN gördüm. İyi bir arşivi olan herkese tavsiye ederim

  2. 1000 indirme üzerinden olduğu için zor iş.Arşivin geniş olmazsa sürekli bir gelir sağlayamazsın

  3. anlatım için teşekkürler ancak benim bildiğim kadarıyla daha iyi(hızlı) upload için vps ile upload yapılıyormuş bu konuyu açarmısınız biraz.

    1. Evet vps ile hızlı upload yapılıyor. Hotfile Uzmanı seti de remote upload yöntemini anlatıyor ve bu yöntemle hızlı upload yapabiliyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir