Hostgator Üyelik Alma (Resimli Anlatım)

Merhaba arkadaşlar;

Sizlere hostingin öneminden daha önce bahsetmiş ve benimde kullandığım Hostgator firmasını önermiştim. (Buradan oku) Şimdi ise Hostgator’dan host almayı resimli olarak göstereceğim. (NOT: Hostgator firmasının Türk kullanıcıları için çıkardığı  TURKIYE kuponuyla ilk ay $ 0,01 ödeyerek firmayı deneyin. Yıllık alımlarda bu kupon $ 25 indirim sağlıyor. Kesinlikle TURKIYE kuponunu kullanın. Çünkü bu kuponu kullanan kişi sayısı ne kadar artarsa ilerleyen zamanlarda 24 saat Türkçe destek servisi açılma imkanı o kadar yükselir.)

1- İlk olarak Hostgator sitesini açın. Ana sayfadaki Wiev Web Hosting Plans butonuna tıklayın. Eğer Reseller veya VPS alacaksanız onun altındaki butona tıklayın.

Hostgator
Birinci Adım

2- Gelen ekrandan hangi paketi almak istiyorsanız onun altındaki Order Now butonuna tıklayın. (Baby Paketi öneririm.)

Hostgator
İkinci Adım

3-Eğer domain ile beraber alacaksanız Register New Domain yani 1. bölümü seçerek almak istediğiniz domaini yazıp, kendi domaininiz var ise 2. bölüme domaininizi yazın. Alttaki Kupon bölümüne TURKIYE yazıp Continue to Step 2‘ye tıklıyoruz.

Hostgator
Üçüncü Adım

4- Sonraki adımda alacağınız paketi seçin, ben Baby paketini seçtim. (Hatchling tek domain barınabilir, Baby birden fazla domain barınabilir) paketinizi seçtikten sonra Aylık veya yıllık veya daha fazla almak istiyorsanız seçin, alttaki bölümde kullanıcı adımızı ve şifremizi adres bilgilerimizi giriyoruz, ödeme seçeneğinden kredi kartı yada paypal seçeneğinden hangisi ile ödeme yapacaksanız seçin ve en alt bölümde de ödeme ile ilgili bilgileri görüyoruz. En son olarakta Create Account’a tıklayın.

Hostgator
Dördüncü Adım

5- Sonraki adımda ödeme ekranı geliyor paypal ile ödeme de iki tane seçenek var. Pay Now butonu ile öderseniz sadece ilk ay taksitini ödemiş olursunuz Subscribe butonu ile öderseniz aynı zamanda abonelik oluşturmuş olur ve her ay taksitlerinizi paypaldan otomatik çeker. Butonlardan birine tıkladıktan sonra paypal ödeme için şifre girme sayfası açılır ve paypal şifreniz ile paypala girerek ödemenizi yapmış olursunuz.

Hostgator
Beşinci Adım

6- En son ödeme yaptıktan sonra satıcıya geri dön dediğimizde bu ekran gelir ve birkaç dakika içinde hesap bilgileriniz verdiğiniz mail adresine gelir.

Hostgator
Altıncı Adım

HOSTINGINIZ HAYIRLI OLSUN. 🙂

HOSTGATOR FİRMASINA ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYIN.

9 thoughts to “Hostgator Üyelik Alma (Resimli Anlatım)”

  1. Arkadaşlar Hostgator’da 6 aylık seçeneği de eklenmiş. Sizlere 6 aylık baby paketini öneriyorum. Gerçekten çok uygun. TURKIYE kupon koduyla 6 aylık üyeliği 25$ indirimle alabilirsiniz. Yazımda da bahsettiğim gibi TURKIYE kodunu kullanın. Çünkü bu kodla ne kadar çok üyelik açılırsa Hostgator firmasının 24 saat Türkçe canlı destek ve İstanbul’da ofis açması o kadar çabuk gerçekleşecek.

  2. Yazı için teşekkürler, üye olucak arkadaşlar için indirim kuponlarını paylaşıyorum.

    0,1 Dolara hosting satın almak için: 01DOLAR2011

    Alışverişinizde %25 indirim kazanmak için: YUZDE25OFF2011

    25 Dolar indirimli reseller paketi almak için: 25OFFBONUS2011

    kolay gelsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir