Hostgator Aylık Ödeme Nasıl Yapılır? (Resimli Anlatım)

Merhaba arkadaşlar;

Sizlere hostingin öneminden bahsetmiş ve Hostgator firmasını önermiştim. Hostgator firmasına üye olmak isteyen arkadaşlar buradaki yazımda nasıl üye olunacağını öğrenebilirler.Bazı arkadaşlar hostgator aylık ödemesinin nasıl yapılacağını bilmediğinden yakınıyorlar. İnternette araştırdıklarında ise eski hostgator ödeme şeklini anlatmışlar. Bende sizlere yeni ödeme şeklini göstereceğim.

Hostgator firması kullanım süresinin dolmasına 5 gün kala size mail atarak sizi uyarır. Mail de ne kadar ödeyeceğinizi ve hangi adresten ödeme yapacağınızı görebilirsiniz. Gelen maildeki adrese (https://gbclient.hostgator.com/login/) tıklayıp giriş bilgilerimizle ödeme sayfasına giriş yapın. Sonrası için verdiğim resimlerdeki adımları takip ederek ödemenizi kolaylıkla bitirebilirsiniz.
hostgator
Hostgator Aylık Ödeme-Birinci Adım
hostgator
Hostgator Aylık Ödeme-İkinci Adım

6 thoughts to “Hostgator Aylık Ödeme Nasıl Yapılır? (Resimli Anlatım)”

 1. HostGator dünyada en çok host ve domain barındıran İngilizce bir sitedir.Normal bir girşimciye baby paket yetmektedir.

 2. Hostgatoru hiç kullanmadım ama etrafımdaki herkes bu siteyi kullanıyor. Ben yerli siteleri kullanmayı öneriyorum

 3. hosgator süresinin dolmasına 5 gün önce mail adresinize e-posta gelir ondan sonra ödeme yaparsınız demişsiniz. örneğin 10 gün öncesinden ödeme yapmak istiyorum sistem kabul etmiyor. böyle bir sorun olması normal mi?
  Gelen hata mesajı:
  “Error
  We were unable to process your credit card.”

  1. Kredi kartınızı işleme koyamadık diye uyarı vermiş. Böyle sorun olmaması lazımdı. Ticket açarak sorununuzu belirtirseniz yardımcı olurlar. Ya da kartınızdan otomatik olarak çekme talimatı da verdirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir