Güncel Anket Listesi:Anket Siteleri Listesi 2010

anket siteleri listesi
Anket Siteleri Listesi 2010

Merhaba arkadaşlar;

Sizlere mümkün olduğunca internetten para kazanma yöntemlerinin alternatif ürünlerini tanıtmaya çalışıyorum. Anket doldurarak para kazanma yöntemini daha önceki yazılarımda bahsetmiştim. (Buradan okuyun) Sizlere Affiliate Akademi kurucu eğitmeni Kadir Arda Koş’un (kimdir?) hazırladığı Anket Siteleri Listesi v.2010 (tıkla indir) ürününden bahsedeceğim. Kitap diğer ürünlere göre daha sade yazılmış. Kitapta verilmiş olan en güncel anket sitelerine hemen üye olup kazanç sağlayabilirsiniz. Anket Listesi (indir) ve Anket Rehberi 2010 (indir) ürünlerine göre çok ucuz olan bu ürünü alıp anket doldurarak para kazanma yöntemi hakkında bilgi edinebilirsiniz.

NOT: Arkadaşlar ben anket işine fazla ısınamadım. O yüzden sizlere affiliate marketing yöntemini tavsiye ediyorum. Anket yöntemiyle ilgili ürünleri tanıtmamın sebebi ise internetten para kazanma yöntemlerini sizlere tanıtmak istememdir.Ve bu yöntemi kullanıp kazanan arkadaşların olduğunu duyuyor ve görüyoruz. Bende birkaç anket sitesine üye oldum. Anketler geldi ve geliyor. Ancak hala hatırı sayılır bir şey kazanamadım. Ama bu yöntemi çok merak ediyorsanız buradaki yazımda verdiğim anket sitelerine üye olup anketleri doldurabilirsiniz.

ANKET SİTELERİ LİSTESİ

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN.

4 thoughts to “Güncel Anket Listesi:Anket Siteleri Listesi 2010”

  1. Eğer anket doldurarak para kazanmak istiyorum diyorsanız önerebileceğim tek kaynak Anket Listeleridir.

    Kolay gelsin…

  2. satıştan kaldırmakla en güzelini yapmışsın bence son derece düzgün içerikli bir sitede yanlış tavsiyede bulunmak olmazdı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir