GooMass – Türkiye’nin İlk ve Tek İnternetten Para Kazanma Kiti

goomassMerhaba arkadaşlar;

Sizlere bu yazımda yakında çıkacak olan müthiş bir üründen bahsetmek istiyorum. Ürünün adı GooMass Kiti (indir) GooMass, bu zamana kadar Türkiye’de çıkmış tüm ürünlerden daha geniş kapsamlı ve profesyonel şekilde hazırlanmış müthiş bir ürün. Şu anda piyasada satılan ürünlerin bir çoğu Clickbank ve Adwords hakkındaki genel bilgileri vermekle yetiniyorlardı.  Evet bundan 1-2 yıl öncesine kadar bu üründe anlatılan bilgilerle Clickbank ürünlerini satıp para kazanmak kolaydı. Ama şimdilerde Adwords, Clickbank ürünlerinin nerdeyse % 90’ına yakınını banlayarak reklamlarını yaptırmamaya başladı. Kalan % 10 kesimde de rekabet çok olduğundan bu işe yeni başlayan ve başlayıp da tam profesyonel olmamış satış ortakları kazanamamaya başladılar. Sizde affiliate marketing yöntemini araştırmışsanız birçok Adwords mağduruna denk gelmişinizdir. Bunların ortak mağduriyetleri Adwords’ta reklam verememekti. İşte bu noktada devreye GooMass Kiti giriyor. GooMass, piyasada bulunan ürünlerin aksine gerçekten tüm mağduriyetleri giderecek ince ve püf noktaları paylaşıyor. Türk affiliate dünyasında artık bir yeniliğe ihtiyaç vardı. Çünkü piyasadaki ürünlerdeki bilgilerle artık bir yere varılamıyordu. (Birkaç ürün haricinde) İşte bu yenilik GooMass ile gercekleşecek.

GooMass Kiti; Orçun Oruç Aykaç (kimdir) ve Cüneyt Seçkin Aykaç (kimdir) tarafından birlikte hazırlanmıştır. 6-7 aylık bir çalışma sonucunda böyle güzel bir ürün ortaya çıkmıştır. Zaten ürünün tanıtım sayfasını inceleyecek olursanız ne kadar profesyonel bir çalışma olduğunu göreceksiniz. Son olarak benimde heyecanla beklediğim GooMass Kiti (indir) Türk affiliate dünyasında yeni bir çığır açacak bir kaynak. GooMass Kiti ile ilgili inceleme yazılarım devam edecek. GooMass hakkında daha fazla bilgilenmek istiyorsanız buraya tıklayın.

GOOMASS İNTERNETTEN PARA KAZANMA KİTİ

YAZARLARININ VİDEOLARINI

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN.

15 thoughts to “GooMass – Türkiye’nin İlk ve Tek İnternetten Para Kazanma Kiti”

 1. neredeyse bu konuyla ilgili piyasadaki tüm kitapları aldım. sizin de söylediğiniz gibi pek çok yerde anlatım eksikleri vardı. bunu ancak takıldığınız yerde o bilginin ihtiyacını hissettiğinizde anlıyorsunuz. fakat bu eğitim seti çok detaylı gibi görünüyor. tanıtım sitesine baktığınız zaman özenle hazırlamışlar. satın alıp bakacağım yorumlarımı burada yazarım.

 2. Uzun zamandır internetten para kazandıracağını vaat eden eğitim setlerini inceliyor, yorumlar yapıyorum. ilk defa, bu kadar özenle hazırlanmış bir eğitim seti, bu kadar incelikli bir tanıtım sitesi görüyorum. GooMass internetten para kazanma kiti daha piyasaya çıkmadan kendini kanıtladı diyebiliriz.. Ürünün çok tutacağına şüphe yok.

 3. Daha önce bu satış ortaklığını duymuştum ama pek ilglilenemedim biraz zor gibi göründü ama ev arkadaşım kirayı sırf bu işten kazancıyla ödüyor. kazandığını görünce yeniden merak sardım.

 4. kaliteli bir sunuma sahip ürün çıktı nihayet. diğer ürün sahipleride satış sayfalarına biraz özen gösterseler gönderdiğimiz hitler boşa gitmez.

 5. arkadaşlar bu sistemde amaç kendi özel linkinizle ve tanıtım yazınla beraber ürünün reklamını oldukça çok kişiye ulaştırabilmek bununda en kolay yolu reklamdır. Ama reklam vermeden yani para harcamadan yapılan yöntemlerde var. Fakat bu işi profesyonelce yapanlar genelde 4-5 koldan tanıtım yapıyor. webmaster siteni tasarlasın seo uzmanı bulursan oda en iyisinden bir seo yapsın tmmdır artık oturduğun yerden para kazanabilirsin bu da bir satış strajesi fakat daha çok yöntem var.

  GooMass eğitim kitide bunları anlatıyor işte. Görsel anlatım videoları ile anlatılıyor. Bende bu işle uğraşan biriyim. Kimsenin GooMass kitini alıpta parasının boşa gittiğini düşüneceğini sanmıyorum. Çünkü yazarların bu sektörde bir geçmişi var türkiyede zaten tanınıyorlar ve zaten sitede kendilerini işfa etmişler. Bence yazanlar güzel bir ekip olmuş. Seo,SEM satış ortaklığı gibi platformları birleştirmişler bence piyasada tutunacak bir ürün.

 6. daha önce bu işi denedim ilk haftada 110$ kazanmayı başardım ama sonra hesap banlandı. para kazanılabildiğini bilipte nerde hata yaptığını bilememek çıldırtıyor beni.
  bu işte bir teknik var işini bilenler kazanıyor ama söylemiyorlar. bunu çıkınca alıp deneyeceğim bakalım ne çıkacak. inşallah içi boş bir eğitim çıkmaz.

 7. satış ortaklığı yapmak için illaki xticaret şart değil. türkiyede artık ortaklık veren ürün sahipleri çoğaldı. Bir affiliate ağı aracılı ile ortaklık yapmak şart değil.

  google arama çubuğuna ortak olmak istediğiniz ürünün ismini yazıp yanına affiliate yada satış ortaklığı yazın veya ortaklık programı yazın çok sayıda ürün çıkacaktır.

  Örneğin host şirketlerinin bir çoğu ortaklık veriyor.

  Ayrıca ingilizce bilen biriyle anlaşarak bir çok ürünün saış ortaklığını yapmakta ayrı . O zaman Clickbank veya amazon gibi sitelerden çok para kazanılabilir.

 8. Merak edenler için yazarlar hakkında bir kaç şey söylemek istiyorum.

  GooMass yazarlarından biriyle üniversite zamanında ev arkadaşıydık. az çok tanıyan biri olarak şunu söyleyebilirim. Yaklaşık 10 yıl önce bile o bu işlerle uğraşıyordu. Almanca öğretmenliğini okurken 2. yılda almanca bölümü devlet okullarından kaldırıldı. Sonra oda internetten para kazanma üzerine çalışmaya başladı. Şimdi görüyorumki yıllar sonra kendini çok geliştirmiş. O zamanlar bile ingilizce sitesiyle para kazanıyordu.

 9. Bende bu internetten para kazanma işlerine başlasam işyerindfe aldığım maaşın kat kat fazlasını alırım heralde hele hele birde bütün sitelere yaptığımızı düşünürsek bir süre sonra villa bile tutabiliriz 🙂

 10. GooMass gerçekden kaliteli bir ürün.Etkili olarak çalışırsanız aylık 1000 Tl alt geliri rahatlıkla sabitleyebilirsniiz.

 11. Goomass senide alıcam en yakın zaman çok yararlı bilgiler var %100 tavsiye

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir