GooMass Kiti Detaylı Analiz İncelemesi!

GooMass Kiti İnceleme

goomass kiti

Merhaba arkadaşlar;

Sizlere daha önce GooMass Kiti Setinden bahsetmiştim. Bu yazımda ise GooMass Kiti‘ni merak eden arkadaşlar için görsel olarak ve detaylı bir inceleme ile anlatacağım. GooMass Kiti‘ni alıp incelemiş birisi olarak sizlere ürün hakkındaki izlenimlerimi aktarmak istiyorum.

GooMass Kiti bir e-kitap, forum değil bir yazılımdır. Yazılım olmasının en güzel yanı yeni bilgiler eklendiğinde kendisini güncellemesidir. Bu yazılımı bilgisayarınıza indirip kurduktan sonra masaüstünde bir simge oluşmakta. GooMass Kiti‘ni alınca size özel kullanıcı adı ve şifre verilecek. Bu bilgilerle programa giriş yapılıyor. Aşağıdaki resimde giriş ekranını ve güncelleme uyarısını görebilirsiniz.

GooMass Kiti

GooMass Kiti‘ne giriş yaptıktan sonra karşımıza aşağıdaki gibi program ara yüzü geliyor. Tüm dersleri, videoları ve bonus ürünlerine oradan kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca duyurular bölümünde de yeniliklerden haberiniz oluyor. GooMass Kiti gerçekten tanıtım sayfasındaki emeği burada da göstermiş.

goomass kiti

GooMass Kiti, gerçekten piyasadaki ürünlerden farklı. Bunu piyasadaki birçok internetten para kazanma ürünlerini almış birisi olarak söylüyorum. GooMass Kiti içeriğindeki bilgilerle gerçekten çok değerli bir kaynak. Sonuç olarak GooMass Kiti setini kesinlikle öneriyorum. GooMass Kiti hakkında diğer sorularınızı da yorum yazarak sorabilirsiniz.

GOOMASS KİTİ İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN.

11 thoughts to “GooMass Kiti Detaylı Analiz İncelemesi!”

  1. Ürünü satın alan birisi sonunda buldum. Teşekkürler. Sizin önerinizi dikkate alıp bu ürünü almayı düşünüyorum.

  2. Gerçekten bu ürün nasıl bir şey diye merak ediyordum. Sayenizde merakım biraz da olsa gitti 🙂

  3. Ben ürünü almış birisi olarak size rahatlıkla önerebilirim. Bir seo kitabında bile Goomass taki kadar SEO bilgisinin verildiğini görmedim. Ayrıca adwords eğitimi mesala. hiç alakası yok. adamlar adwords kitabı bölümnde adwordsü şunu şuraya kopyala bunu yapıştır şeklinde anlamamışlar, çok detaylı bir şekilde adwords ile satış stratejilerini ve adwords ile satılacak ürünlerin sitelerinin saygfalarının nasıl olması gerektiğini anlatmışlar. ayrıca çok güzeşl tavsiyelerd de var.

  4. Parasını hak eden bir eğitim seti yapmışlar. Türkiyedeki diğer eğitimleride bilen biri olarak aldıkları paranın helal olduğunu düşünüyorum. Çünkü gerçekten emek vermişler. Ve bu işi gerçekten bilen kişiler. Özellikle orçun bey’in seo tecrübesi beni etkiledi. SEO ile satış ortaklığı birleşince işte profesyonel kazanç orda başlıyor. goomass yazarlarıda bunu düşünmüşler. Kendi kazanç yöntemlerininde bu stratejiye dayalı olduğunu düşünüyorum.

  5. Goomas gerçekden para kazanmak isteyenler için hazırlanmış.Bir ara moda oldu diyip blog açanlar içi değil lütfen alırken bunu göz önünde bulundurun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir