Adwords’tan Dert Yananların Kurtarıcısı: Google Zede

Google Zede
Google Zede İndir

Merhaba arkadaşlar;

Sizlere Adwords üzerinden reklam verip sorun yaşamış ve yaşayan affiliateciler için hazırlanmış olan Google Zede (tıkla indir) ürününü tanıtıp önereceğim. Affilite marketing yöntemine merak salıp denemeye kalkan arkadaşlar aldıkları eğitim kitaplarının içeriklerinde her zaman Clickbank ürünlerine rastlamışlardır. Clickbank’ta ki ürünleri pazarlamak için ya blog yazarlığı yöntemi kullanılır ya da arama motorlarına reklam verilir. Tabi Clickbank ürünlerini blog yazarlığı ile pazarlamak isteyenler yabancı dil (özellikle İngilizce) bilmesi gerekiyor. Ülkemizde de bu işe başlayanların büyük çoğunluğu yabancı dili ya hiç bilmiyor ya da çok az biliyorlar. İşte bu blog yöntemini kullanamayanlar Clickbank ürünlerini seçip direk büyük arama motorlarına reklam olarak veriyorlar. Clickbank ürünlerinin büyük çoğunluğu Google arama motorunda aranıldığından affiliateler Google Adwords üzerinden bu ürünlere reklam veriyorlar.

Affiliate marketing yöntemine yeni başlayanlar internetten para kazanma hevesleriyle direk Clickbank’tan ürünü seçip Adwords’ta reklam verirler. Tabi bu işin inceliklerini tam öğrenmediklerinden Adwords’un reklam politikalarını ihlal etme durumu söz konusu olabiliyor. Bunun üzerine Google kişileri ya uyarıyor ya da hesaplarını askıya alabiliyor. Son zamanlarda Adwords’un banlamalarından ve engellemelerinden yakınan arkadaşlarımızı sıkça görür olduk. Hatta kendi başımıza bile gelmiştir. Böyle olunca da yeni başlayanların hevesleri yarım kalıyor hatta bu işi bırakma aşamasına bile geliyorlar. Böyle bir zamanda İbrahim Okumuş (kimdir?) bunun çözüm yolunu bulup Adwords mağdurlarına sundu. Google Zede (indir) ürünü test edilip denenmiş bir üründür. Bu ürünü kullananlar eski sorunlarını artık yaşamadıklarını ifade ediyorlar.

Affiliate marketing yönteminden bir an önce kazanmak isteyenler ürünlere reklam vermek zorunda. Bu da Adwords ile muhatap olunacağı anlamına geliyor. Adwords ile eninde sonunda bir sıkıntı yaşanması da olağan bir durum. Bu durum yaşandığında günlerdir sorunu çözmeye uğraşan ve sonunda da sonuç alamayanlardan olmak istemiyorsanız kesinlikle Google Zede (hemen indir) ürününe sahip olun.

GOOGLE ZEDE

BİLGİYASARINIZA İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN.

Gelen Aramalar: google zede

3 thoughts to “Adwords’tan Dert Yananların Kurtarıcısı: Google Zede”

  1. bu kitabı kullanan arkadaşlar gerçekten işe yarıyormu? ben hala şüpheliyim. adwordsde banlanmış ürünün reklamını yapabilir miyiz? çünkü banlanma genelde bundan dolayı oluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir