Google Kazançları’ndan Bir İlk Daha

Google Kazançları’ndan Bir İlk Daha

google kazançları

Merhaba arkadaşlar;

Google kazançları ürününün sahibi Musa Erdoğmuş (kimdir?) ilklere doymuyor. Öncelikle bu güzel projeleri için kendisine teşekkürlerimi iletiyorum.

Musa Erdoğmuş, ilk olarak ülkemize affiliating marketing sistemini tanıtan ürünü olan Google Kazançları’nı (Tıkla indir ) kazandırarak bir öncülüğü üstlendi. Sonra Türkiye’de alanında yapılan ilk seminer olan Digital Kazançlar Semineri ile öncülüğünü sürdürdü. Ardından Clickbank sisteminin yerlisi olan X-Ticaret (Kayıt Ol) ağını kurarak bir ilki daha gerçekleştirdi. Geçenlerde Google Kazançları ürününün sitesine göz atarken Musa Erdoğmuş’un bir ilkine daha rastladım. Bu yeni projesinde Google Kazançları satışlarından elde edilen kazancın %10’unu ihtiyaç sahibi öğrencilerin okul bursuna ayırdığını ifade ediyor.Böyle sosyal sorumluluk projelerini hayata geçirip öncü olmasını takdirle karşıladım. Kendisine tekrar tekrar teşekkür ediyorum. Temennim odur ki piyasadaki diğer ürün sahipleri Google Kazançları‘ndan ilham alarak oluşturduğu ürünlerini, bu sosyal sorumluluk projesinden de esinlenerek  daha güzel sosyal sorumluluk projelerine el atarlar.

GOOGLE KAZANÇLARI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN.

GOOGLE KAZANÇLARI’NI İNDİRİMLİ ALMAK İÇİN TIKLAYIN.

2 thoughts to “Google Kazançları’ndan Bir İlk Daha”

  1. Türkiye’ye Affiliate marketing sistemini getiren Musa Erdoğmuş’un google kazançları kitabı birçok internet girişimcisine ilham kaynağı olmuştur. Google kazançları artık bir e kitaptan ziyade videolu bir eğitim seti oldu.Google Kazançları Kitabı indirilmeli mi? Ben tavsiye ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir