Google Adwords Kayıt Olma (Resimli Anlatım)

Google Adwords Kayıt Olma

google adwords

Merhaba arkadaşlar;

Adwords Hakkında Bilgiler başlıklı yazımda sizlere Adwords‘un genel bilgilerini vermiştim. Bu yazımda ise Adwords’a kayıt olma işlemini resimli olarak anlatacağım. Affiliate marketing yönteminde önemli bir yere sahip olan Google Adwords ile satılan ürünlerin sayısı bir hayli fazla. Google Adwords‘u affiliate marketing haricinde sitesini tanıtmak isteyenler de kullanıyorlar. Çok önemli bir reklam aracı olan Google Adwords’  kayıt olmakta çok basit. Aşağıdaki adımları izleyerek sizde Google Adwords hesabı açabilirsiniz.

1- Öncelikle buraya tıklayarak Google Adwords sitesine gidiyorsunuz. Resimde de gördüğünüz Şimdi başlayın tuşuna basın.

google adwords
Google Adwords Kayıt Olma-Birinci adım

 

2- Eğer gmail hesabınız varsa aşağıdaki resimde görülen ilk seçeneği seçeceksiniz. Gmail hesabınız yoksa ikinci seçeneği seçerek ilgili kısımları doldurduktan sonra hesap oluştur tuşuna basarak devam edin.

google adwords
Google Adwords Kayıt Olma-İkinci adım

3- Sonraki adımda saat dilimi ve para birimleri tercihleri ekranı gelecek. Kullanmak istediğiniz tercihleri seçerek devam edin.

google adwords
Google Adwords Kayıt Olma-Üçüncü adım

4- Son olarak Gmail hesabıyla Google Adwords‘e kayıt olduysanız hesabınız açılmıştır. Eğer Gmail dışında bir adresle Adwords’a kayıt olduysanız mail adresinize gönderilen linke tıklayarak hesabınızı açabilirsiniz.

google adwords
Google Adwords Kayıt Olma-Dördüncü adım

Gördüğünüz gibi Google Adwords‘a üye olduk. O kadar da zor değilmiş. 🙂 Sonraki yazılarımda Adwords faturalandırma ve Adwords kampanya oluşturma derslerini resimli olarak anlatacağım.

Gelen Aramalar: google üye ol,google adwords kayit,google kayıt ol,google adwords üye ol,affiliate marketing üye ol,google adwordse üye olmak,googleye kayıt

2 thoughts to “Google Adwords Kayıt Olma (Resimli Anlatım)”

  1. Ali bey güzel paylaşım içim teşekkür ediyorum.
    Ama resimlerin büyük hali olsa daha iyi olacaktır bence…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir