Facebook-Adsense ile Kazanmak: Ayda 1000 TL Eğitim Kitabı

ayda 1000 TL

Merhaba arkadaşlar;

X-Ticaret (Kayıt Ol) ağında ürünleri araştırırken denk geldiğim  ve satış grafiği ile ilgimi çeken bir ürüne rastladım. Bu da neyin nesiymiş diye merak ederek Ayda 1000 TL ürününü incelemeye karar verdim.

Adında anlaşıldığı gibi ayda 1000-1100 TL garanti kazanç sağlayacağını vaad eden bu kitaba rağbet de epey var. Kitap hakkındaki kullanıcı yorumlarına ve diğer bloglardaki tanıtım yazılarına da bir göz attım. Genellikle ürün üzerinde hem olumlu hem de olumsuz izlenimler var. Ben ürünü tanıttıktan sonra kendi düşüncemi aktaracağım. Ayda 1000 TL sitesindeki anlatılanlara göre işin mantığı da Adsense ve Facebook üzerine dayalı. Facebook sosyal ağında büyük bir potansiyelin olduğunu hepimiz bilmekteyiz. İşte bu potansiyeli kullanarak web sitenizle Adsense üzerinden para kazanabilirsiniz. Peki gerçekten de kazanılır mı diye soracak olursanız evet bu yöntemle kazanılır. Yapacağınız tek şey sizlere bu ürünle birlikte hediye edilen web sitesine, oluşturduğunuz Facebook profili ile topladığınız hayran ve arkadaşları yönlendirmek. Normalde bu kitabı almadan da bu yöntemle para kazanabilirsiniz. Ancak Facebook’ta ki reklam potansiyeli olacak insanları yönlendirmek ve bu büyük potansiyele ulaşmak zor iş.Ayda 1000 TL ürünü web sitenize bu potansiyeli nasıl çekeceğini anlatıyor. Zaten ürünün sahibi Murat Ünal  ürünün sitesinde gerekli açıklamaları yapmış. Kafanıza takılan soruları hem buradan hem de mail atarak sorabilirsiniz.

NOT: Arkadaşlar Facebook’ta üyeyseniz bir çok sahte kız profillerine denk gelmişinizdir. Beni ekle falan yazarlar genelde. İşte bu ürünün mantığına göre bu yöntemle Facebook’ta sahte profiller hazırlayıp reklam potansiyelini elde etmeye çalışacaksınız. Tabi ki bu potansiyeli bulup sitenize yönlendirebilirsiniz. Hatta kazanabilirsiniz de. Ancak bunlar hedef kitle olmadıklarından sitenize geldiklerinde aradığını bulamayıp bir çoğu hemen çıkacaklar ve bir daha da girmeyecekler. Böylece Adsense’de reklamlara tıklayıp hemen çıkan bu ziyaretçileri anlayarak size para ödememekle kalmayıp size de sorun çıkartabilecektir. Ben bu yöntemden bunu anlıyorum. Takdir sizin.  🙂

AYDA 1000 TL

İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN.

4 thoughts to “Facebook-Adsense ile Kazanmak: Ayda 1000 TL Eğitim Kitabı”

  1. ürün yeni sürümü ile yeniden yayındadır. yeni sürümü çok beğendim. hiçbir etik olmayan bir şey yok. kazanç yöntemleri ise herkesin yapabileceği tarzdan. şiddetle herkese tavsiye ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir