En Basit İnternet Kazancı Anket Doldur Kazan:Anket Listesi

En Basit İnternet Kazancı Anket Doldur Kazan:Anket Listesi

anket listesi
Anket Listesi indir

Merhaba arkadaşlar;

Anket doldurarak para kazanma yönteminden şu yazımda az da olsa bahsedip Anket Listesi ürününü göz atmanızı önermiştim. Piyasada anket doldur kazan yöntemi üzerine bir çok kitap çıkarılmış. Araştırdığım ve birkaç ürünü de incelediğim kadarıyla içlerinde en iyisi Anket Listesi (indir)

Şirketler ürün ve hizmetleri için geri bildirim almak için anketörlere para ödeyip bu anketlerin sonuçlarına göre hareket ediyorlardı. Ama bu anket sonuçları hem dar bir çevrede hem de uzun zamanlı sürelerde alınıyordu. Ayrıca anketörler anket başına para kazandıklarından ya tanıdıklarına bu anketleri yaptırıyorlardı ya da kendileri bu anketleri dolduruyorlardı. (Malum filmler de bile bu hile gösterilmişti.) O yüzden bu anket sonuçlarının sonuçları yeterince güvenilir olmuyordu. Günümüzde ise internet yaygınlaştığından şirketlerde internetin nimetlerinden yararlanmaya başladılar. Böylece önceleri sık sık gördüğümüz anketörlere artık fazla rastlamamaktayız. Şirketler internetteki anket firmalarına yaptırmak istedikleri anketleri verip ve kaç kişiye, hangi kesime yaptırılacağını anket firmalarına iletip bu firmalara ödeme yapmaktalar. Burada ufak meblağalardan bahsetmiyorum. Anket firmaları bu paradan belli bir kesimini kendilerine ayırıp diğer kalan parayı da anket çözeceklere dağıtıyor. Anket başına 2 $ – 75 $ ödeyen firmalar var. Peki bu anket firmalarını nasıl bulacağız? Google gibi arama motorlarından aratma yaparak bulabilirsiniz. Ayrıca sizler için en bilinen anket firmalarından bir kaçını da ben söyleyeyim. ‘ben derimki.com, inquision.com, surveyhead.com ve focuslinesurveys.com’ bu sitelere üyelikler ücretsiz. Bir de ücretli üyelik sunan anket firmaları var.Bunların başında geleni ‘Surveyscout.com’ sitesine ise belli bir ücret karşılığında üye olunuyor.

Ülkemizde ne yazık ki fazla anket firması yok. Olanlar da yabancı firmalara göre daha az ödeme yapıyorlar. Ülkemize ödeme yapan yabancı anket firmaları da mevcut. Ama çoğunlukla ülkemizi geri plana atıyorlar. Bu yüzden diğer ülkelerdeki insanlar bize göre daha şanslı oluyorlar. Anket Listesini (hemen indir) hazırlayan ekip uzun uğraşlar sonucunda ülkemize ödeme yapan yüzlerce anket firmalarını bulup listelemiş ve bunları bir kitap haline getirmiş. Kitapta sadece anket firmalarının listeleri yok bunlara nasıl üye olunacağı, nasıl ödeme alınacağı, anket doldurma inceliklerini ve anket konusunda akıllara takılan her türlü soruları yanıtlamaya çalışmışlar. Ayrıca Facebook sosyal paylaşım sitesinde milyonların oynadığı FarmVille Sırları bonus kitabını (indir) sizlere hediye etmekteler.

ANKET LİSTESİNİ VE BONUSUNU BİLGİSAYARINIZA İNDİRİN.

ANKET LİSTESİNİ İNDİRİMLİ ALIN.

Gelen Aramalar: anket şirketleri listesi,surveyhead nasıl üye olunur,anket yapan firmalar,anket şirketleri listesi indir,paralı anket şirketleri,anket yapan şirketler,anket yaptıran firmalar,paralı anket yapan şirketler,ücretli anket yapan firmalar

5 thoughts to “En Basit İnternet Kazancı Anket Doldur Kazan:Anket Listesi”

  1. diğer yorumlarda da yazıldığı gibi hatırı sayılır bir kazanç sağlanamaz bunu geçtim anket doldurularak zaman kaybedilir.

  2. bende bu anket doldur para kazan olaylarıyla baya ilgileniyorum ama hiç biri mantıklı gelmiyor,ayrıca yorumların hepsi çok eski.biri yardımcı olabilirse sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir