Dolandırıcılara Dikkat! Lütfen Paylaşıp Destek Olun!

Merhaba arkadaşlar;

Teobook yazarı Teoman Arslan’ın (kimdir?) blogunda yazdığı makaleyi sizlerle paylaşmak istedim. Bu konuda kendisine hak verip bende sizleri uyarmak istiyorum. Anket doldurarak para kazanma sistemlerinden ek gelir elde etme gibi hayallere kesinlikle kapılmayın. Sizlere BEDAVA ANKET SİTELERİ KİTABINI indirip paylaşmanızı tavsiye ediyorum. Unutmayın ki ne kadar çok bu yazıları paylaşırsanız o kadar çok mağdurlukları engellersiniz.

Teoman Hoca’nın yazısını hiç değiştirmeden burada paylaşıyorum. Lütfen aşağıdaki yazıyı dikkatlice okuyun ve paylaşın!

Defalarca yapılan uyarılara rağmen hergün yeni bir Anket Kitabı ortaya çıkıyor ve insanların parası bu yöntemle çalınıyor. Kul hakkından, günahtan haberi olmayan ucuz insanlar 3 kuruş için insanlara anket doldurarak ayda 5000$ kazanabileceklerini vaad ediyorlar. Bazı satış ortakları ise sırf 15-20 TL komisyon için bu ürünleri övmeye devam ediyorlar!

Arkadaşlar.. Bunun adı artık internet girişimciliği değil HIRSIZLIKTIR. Bu kitapları alanlardan en az 50 e-mail aldım.

anket listesi
Anket Listesi Mağdurundan gelen e-mail

Mağdur insanların hepsi muhtaç, çoluk çocuğu için 3 kuruş kazanmaya çalışan insanlar ve büyük çoğunluk da ev hanımı bayanlar. Ben bunu fark ettiğim andan beri anket kitaplarını tavsiye etmiyor hatta şurada bedava veriyorum.

Ben bu kitapların hepsinin yazarlarına e-mail attım ve açık açık sordum; “Bu güne kadar 1 TL bile kazandınız mı?” diye..  Ve işte sonuç; ANKET KİTABI YAZANLAR BİLE HAYATLARINDA ANKET DOLDURARAK PARA KAZANMAMIŞLAR.

Anket Listesi, Anket Master, Anket Ekspert, Anket Doldur Para Kazan gibi sitelerin sahiplerine sesleniyorum; bu yaptığınız hak yemektir, hırsızlıktır, dolandırıcılıktır. Kitaplarınız çok satıyor diye kaldırmıyorsunuz satıştan ama çok satmasının sebebi bu ülkede çok fazla gariban olmasıdır.

Ve bu kitapları satmaya devam edenlere de… Biliyorum, bu paçavralar çok satıyor! Çünkü büyük kısmı bu konuda bilgisiz ve kolay para kazanmaya meraklı bir toplumda yaşıyoruz. Fakat bu kitapları satarak kazandığınız paraları çoluk çocuğunuza yedirmeden bir daha düşünün.

Bu yazıyı birkaç tane daha dolandırıcı türediği için yazmak zorunda hissettim. Online kazanç alanında otorite sahibi arkadaşlara rica ediyorum, bu dolandırıcılık silsilesine bir son verelim. Bu kitapları gerekirse bedava dağıtalım ve hiçbir işe yaramadığını yayalım. Bu kitapların yazarlarının isimleri bile asla gerçek değil.. Hiçbir iletişim adresleri yok. Bugün malesef bizlerin emekleri ile en çok satanlar listesindeler ve garibanın paraları ile sefa sürüyorlar!

Eğer bu konuda destek vermek isterseniz lütfen bu yazıyı Facebook’da paylaşın, yorum yapın ve mağduriyetinizi dile getirin. Dilerseniz bu yazıyı sitelerinizde de paylaşın, aynen alabilirsiniz. Online Kazanç sektörünün kara lekesi olan anketten para kazanma dolandırıcılığına hep birlikte son verelim.

Gelen Aramalar: hepsini indir dolandırıcı

2 thoughts to “Dolandırıcılara Dikkat! Lütfen Paylaşıp Destek Olun!”

  1. Evet arkadaşlar ANKET sitelerine ve E-book larına aldanmayın. Bende o hatayı yapan kişilerdenim. Allahtan erken farkedip zaman kaybı yaşamadım .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir