CPA-Affiliate Marketing:Kadir Arda KOS Geri Dönüyor!

Kadir Arda KOS
CPA - Affiliate Marketing

Merhaba arkadaşlar;

Affiliate Akademi kurucusu ve eğitmeni olan Kadir Arda Kos, internet girişimciliğine bir süreliğine ara vermişti. Kadir Arda’nın ürünlerini alanlar kendisine ulaşamadıklarından şikayetçilerdi. Bunun nedeni de yeni bir proje hazırlamasıydı. Sonuç olarak kendisi Affiliate Akademi ve CPA Ultimatom PRO gibi internet aleminde yankı uyandırmış ürünlerine yepyeni bir ürün daha ekledi. Ve ürünün adını da CPA – Affiliate Marketing koydu.

Bu zamana kadar ürünleriyle birçok kişiye internetten para kazandıran Kadir Arda yeni ürününe de çok güveniyor. Kendisini Facebook profilinden takip ettiğimden bu ürün hakkında bilgi aldım. Söylediklerini buraya aynen aktarıyorum.

Bir yandan Affiliate Akademi devam ederken, bir yandan 3 haftadır hazırlamaya çalıştığım e-book’u nihayet bitirdim! Cpa Sistemleri ve Profesyonel Anlamda Affiliate Marketing’i Şimdiye kadar inceledigim tüm türkçe e-kitaplarda bu kadar ayrıntılı ve kolay anlatanına rastlamadım! İstedim ki, madem kurs duruyorken e-kitap almak istiyorsunuz, o zaman buyrun tüm bildiklerimi aktarabildiğim en iyi e-kitap! “YAKINDA YAYINDA”

Kadir Arda bu ürünü hazırlarken kendi bilgilerine ek olarak, Teobook yazarı Teoman Arslan (kimdir), X Ticaret PRO yazarı Okan Çelik (kimdir) ve CPA Ultimatom PRO yazarından biri olan Ömer Faruk Hamzaoğlu’ndan (kimdir) destek alarak kapsamlı bir  eğitim hazırlamış.

CPA – Affiliate Marketing Ne Zaman Yayınlanacak?

Kadir Arda’nın Facebook profilinde yaptığı duyuruya göre; CPA – Affiliate Marketing isimli kitabın 6 Aralık 2010 Pazartesi günü yayında olacağı biliniyor.

5 thoughts to “CPA-Affiliate Marketing:Kadir Arda KOS Geri Dönüyor!”

 1. Arda Kos profilinde duyuru yapmış:
  “CPA – Afiliate Akademi isimli yeni kitabı çekiliş sonucu ücretsiz alan 3 kişiye, kitabı pazartesi günü göndericem. Normalde pazartesi kitabı yayına almayı planlıyorduk ancak, tasarım sorunu sebebiyle hafta içine aksadı. Bilginize…”

  1. Bende dahil birkaç kişi Kadir Arda’ya aynı soruyu sormuştu.Kendisinin cevabını aynen yazıyorum.
   “Ali Yücel:Arda Bey bu yeni ürün CPA Ultimatom PRO ürününüzün güncellenmiş versiyonu mu? Bilgilendirirseniz sevinirim.”
   “Kadir Arda: Hayır, cpa ultimatom pro nun güncelleştirilmiş hali demiyelim, cpa ultimatom da yazdıgım bilgilerin üzerine cıkan yenilikleri ayrıca affiliate marketing hakkında tüm bildiklerimi ekledim… Sonucta yeni bir kitap oluştu..”

   CPA ultimatom pro ürününü incelediğimden o ürünün resimli anlatımı çok iyiydi. Bu ürün daha ayrıntılı ve güncel içerikler içeriyor.Bir de yazımda da bahsettiğim bir kaç kişiden yardım alması sayesinde diğer affiliate marketing kitaplarından daha kapsamlı bir kitap olduğuna emin olabilirsiniz..

 2. özletmişti kendini biraz uzun bir süre sonra büyük usta yeni bir setle geldi kaçırmayın…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir