Clickbank’ta Doğru Ürün Nasıl Bulunur? -2 (Resimli Anlatım)

Merhaba arkadaşlar;

Clickbank ürün analizi derslerine devam ediyorum. İlk analiz dersimde (burada) Cb-Analytics ve Cb-Trends sitelerinin kullanımını göstermiştim. Bu derste ise Alexa ve Semrush sitelerinin kullanımını ve size ürünün hangi bilgilerini verdiğini anlattım. Resimleri dikkatlice inceleyin. Takıldığınız yer olursa bu konu altında yazabilirsiniz.

Alexa Kullanımı

 

alexa.com
Alexa Kullanımı-1
Alexa.com
Alexa Kullanımı-2

Semrush Kullanımı

Semrush.Com
Semrush Kullanımı

 

Gelen Aramalar: clickbank,clickbank kullanımı,clickbank reklam verme,clickbank nasıl kullanılır resimli anlatım,semrush kullanımı

15 thoughts to “Clickbank’ta Doğru Ürün Nasıl Bulunur? -2 (Resimli Anlatım)”

 1. Alexa, semrush, cb-analytics , cb-trend, hakkında vermiş oldugunu bilgi için çok teşekkür ederim.

  bu işe yeni başlayan biriyim daha yeni karar verdim….

  bu konuda çaba göstermeye çalışıyorum…..

  clinkbank ten para kazanmaya karar verdim bu konuyla ilgili bana bilgi atabilirseniz çok sevinirim….

  kendim bazı şeyleri çözmeye çalışıyorum bu konuda bana desteğinizi esirgememenizi temenni ediyor…

  çok teşşekür ederim…
  iyi akşamlar….

  1. Sitemizde clickbank derslerini sırasıyla yayınlamaya çalışıyorum. Görsel eğitim dersleri bölümünde clickbanka üye olma, satış ortağı olma ve cb ürünlerini analiz edip seçme var. Yakında clickbank ürünlerine adwordsta reklam verme derslerini de yayınlayacağım.Şimdilik sitedeki dersleri dikkatlice okumanızı öneriyorum. Ve sitemizin sağ tarafındaki takipçim olmak istermisiniz? bölümüne mailinizi yazıp abonem olmanızı öneriyorum.Böylece yeni dersler eklenince mailinize gelecektir.İyi günler.. Sorularınız olursa buradan sorabilirsiniz..

  1. Teşekkür ederim. Sitemizin sağ tarafındaki takipçim olmak istermisiniz? bölümüne mailinizi yazıp abonem olmanızı öneriyorum. Böylece yeni dersler eklenince mailinize gelecektir. Sorularınız olursa buradan sorabilirsiniz.. İyi akşamlar..

 2. anlatımlarınız çok güzel bende clickbank’a üyeyim ancak linklerimi dağıtacak yerler bulmakta zorlanıyorum.

  1. Sosyal medya ve viral pazarlama yöntemleri ile bu linkleri dağıtacaksınız. İlerleyen günlerde bu konular üzerine de yazmayı düşünüyorum.

 3. Merhaba Ali Bey,

  Ben afiliate işine başlamak istiyorum. Gereken bilgilere de sahibim fakat 2 sefer adwordste hesabım kalıcı olarak askıya alındı. Her iki hesabımda da verdiğim reklamları geri silmeme rağmen bana gerekçe olarak “fatura bilgileriniz doğrulanamadığı için hesabınız askıya alındı” yazıyor. Anlam veremiyorum ben nerede yanlışlık yapıyorum ki fatura bilgilerimden dolayı hesabım askıya alınıyor. Adwords yetkilileri ile de görüştüm fakat hesabınız düzenli olarak incelenir ve gerekli açıklamaları adwords yetkilileri saklı tutarlar gibi aynı maili gönderip duruyorlar. Sizden ricam bu konuda bilgi sahibi iseniz bana yardımcı olmanız. Şimdiden size teşekkürlerimi sunarım.

  1. Ödeme seçeneğinde kart numaranızı girin. Google ufak bir meblağ çeker. Çektiğinde ise fatura bilgilerim doğrudur diye mail atarak incelemelerini sağlayabilirsiniz.

 4. clickbank.com sayfasındaki ürünleri sadece yurtdışındamı satabiliyoruz ? birde reklam için illaki para vermemiz gerekiyormu ?

 5. merhaba

  sunumlarınız ıcın cok tesekurler fakat reklamı nasıl verebılırım yada nasıl calısatırabılırım

  clınk bank reklamlarını bır turlu calıstıramıyorum

  bu konuda yardımcı olursanız sevınırım

  ıyı calısmlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir