Bu Sistemle Herkes Kolayca Kazanç Sağlayabilir…

CPA Sistemleri İle Kazanç Sağlamak İsteyenlere Duyurulur!

Bu Sistemle Herkes Kolayca Kazanç Sağlayabilir…

ReklamActionAffiliate marketing sektörü öyle geniş bir sektör ki her gün yeni bir yöntem, yeni bir sistem ile tanışıyoruz. İnternetten kazanç sektöründe bilgili ve kazanç sağlayan biri olmama rağmen, her geçen gün daha öğrenecek çok şeyin olduğunu fark ediyorum.  Bu yüzden de sürekli yeni sistemler hakkında araştırma yapıyorum.

Eğer dikkat ettiyseniz, online kazanç diye başlayan her blogda “Clickbank, Xticaret” takıntısı var. Durum böyle olunca sektörde tecrübesiz olan kişiler, online kazanç piyasasının bu iki site üzerinden olduğunu sanıyor.

Neyse, size oldukça kalite ve yeterlilikte olan, uzun yıllar online reklam sektöründen de tanıdığımız bir marka ile aynı çatı altında bulunan bir Affiliate platformundan bahsedeceğim. Ama önce genel bir bilgi vermek istedim.

Online işlerden kazanç sağlamanın en kolay ve en geçerli yollarından birisi, CPA sistemleridir.

Cpa, basit tanımıyla firmaların yayıncılara eylem başına ödeme yaptığı bir sistemdir. (yani form doldurma, üye olma, sayfa beğenme, tıklama vs gibi)

Yayıncılar (yani siz) Affiliate Platformundan aldığınız linkleri kullanarak, blogunuz veya reklam yolu ile ziyaretçi gönderdiğiniz sitedeki formun doldurulmasını sağlasanız dahi kazanç alıyorsunuz. Normal satış ortaklığı sisteminde olduğu gibi illa bir ürün satmak ve ondan komisyon almak zorunda değilsiniz.

Daha da basitleştirsem, örneğin siz benim size vereceğim link aracılığı ile bir web sitesine girdiniz ve oradaki mail formunu doldurdunuz. Kutuyu doldurmanız karşılığında siz belki ihtiyacınız olan bir bilgiyi vs elde etmiş olacaksınız ama o mail formunu doldurmanızı sağlattığım için ben de bu işte kazanç sağlayacağım. İşte, CPA Sistemlerine en uygun örnek sanırım bu.

Çoğu CPA kampanyasında eylem başına 7 TL ye kadar kazanç alabiliyorsunuz. Bu tarz formları doldurmak genellikle tamamen ücretsizdir ve bu sayede tanıtmanız ve bu işten kazanç sağlamanız kolaydır. Yukarıdaki örnek de bahsettiğim gibi, bazen formları dolduranlara bedava deneme ürünleri gönderilir.

Firmalar, bu ücretsiz kayıt olan müşterilerin ilerideki potansiyel müşteri listesini oluşturacaklarını bildiklerinden bu tarz CPA anlaşmaları yaparlar.

Aşağıda verdiğim resimde örnek bir CPA kazanç tablosu göstermek istiyorum.

CPA kazanç

Resimde de gördüğünüz üzere CPA sitelerinden kazanmak oldukça basit.

Tek yapmanız gereken, benimde üye olduğum ve kazanç sağlamaya başladığım Affiliate Platformunu olan ReklamAction’a üye olmak ve oradaki kampanyaları incelemek. Üye olduktan sonra kampanyalar sekmesine tıklayıp, 21. Sıradaki kampanyayı incelerseniz eğer, CPA yolu ile eylem başına 4 TL kazandırdığını görebilirsiniz.

Bahsettiğim bu kampanyaya ait özel linkinizi alıp, blogunuzda paylaştığınız bir yazı veya kampanya bannerları, hatta reklam yolu ile tanıtmaya başlar ve ziyaretçileri yönlendirirseniz. Dediğim gibi, eylem başına 4 TL kazanç elde edebilirsiniz.

ReklamAction, uzun yıllardır online reklam sektöründen tanıdığımız ReklamStore ile aynı çatı altında yer alıyor. Bu sebeple ödemenizi zamanında alabildiğiniz gibi, arkasındaki tecrübeli ekibe de her zaman danışabiliyorsunuz. Size ilgi ile yardımcı oluyorlar.

ReklamAction’a üye olup kampanyaları incelemek ve CPA Sistemleri ile kazanç sağlamaya başlamak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bol kazançlar diliyorum.

4 thoughts to “Bu Sistemle Herkes Kolayca Kazanç Sağlayabilir…”

  1. yine çok faydalı bir paylaşım yapmışsın ellerine sağlık.internetten para kazanmak için bir çok sistem var. tabi dolandırıcı sistemlerde yok değil 🙂 ama bu sistem kendini kanıtlamış bir reklam şirketinden geldiği için güvenilebilir bir sistem olduğu gayet açık.
    ben de sayende kayıt oldum yakında takipçilerimle paylaşacağım yazı yazmaya vakit bulabilirsem 🙂 tekrar teşekkürler

  2. Ali bey yine ilgi çeken bir konuda bizleri aydınlatmışsınız.Teşekkür ediyorum.Denemekten zarar gelmez diye düşünüyorum.

  3. öncelikle çok yararlı bi yazı ellerine sağlık başka bidiğin yabancı felan olur bildiğin varsa paylaşırsan sevinirim

  4. kaydimi yaptim ama galiba alinmayacam cunki sitem ozgun icerik acisindan sikintili diger sitem ise kabul edilme sansi az
    bu arada paylasim icin ellerine sağlik ,yüreyine sağlık çok güzel bir paylaşım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir