Borsada Kazanmak için Nelere Dikkat Etmeli ve Nasıl Başlanılmalı?

borsa ile kazanmak

Merhaba arkadaşlar;

Borsa ile ilgili önceki yazımda kısaca bilgiler verip işleyiş ve amacından bahsetmiştim. Bu yazımda ise borsaya girmeden önce nelere dikkat edilmesinden ve nasıl başlanması gerektiğinden bahsedeceğim.

Borsaya girmeden önce kesinlikle borsanın temel ve teknik bilgilerini öğrenmeniz gerekir. Zaten bilgi sahibi olmadan hiç bir işte başarılı olunamayacağını hepimiz biliriz. Bu bilgilere nasıl ulaşabileceğinize gelecek olursak; ya araştırıp öğreneceksiniz ya da danışman eşliğinde bu bilgileri öğreneceksiniz.

Aslında borsa ile ilgili yazılar yazmayı düşünmüyordum. Ancak sitemiz para kazanma üzerine olduğu için güvenilir ve gerçekten para kazandıran yöntemlerden biri olan borsayı yazmamak olmaz diye düşündüm. Bende İktisat Fakültesi mezunu olduğumdan borsa işlemlerinden bilgim dahilinde anlayan biriyim. Ayrıca bir yakınım için 6-7 ay borsada hisse senedi işlemlerini takip ettiğimden belli bir tecrübeye de sahip oldum. Bu nedenlerden dolayı bildiğim ve güvendiğim para kazanma yöntemlerine borsayı da ekledim.

Borsa üzerine yazdığım ve yazacağım makaleleri hazırlamadan önce Borsa Tüyoları (ipuçları) adı altında verilen siteleri tek tek gezdim. Bu sitelerden kimisi ücretsiz bir ağ üzerinde güncel al-sat verilerini yazmış, kimisi kazandıran bir sistem bulduğunu iddia edip 10.000 TL gibi uçuk rakamlar istemiş kimileri de daha makul fiyatlara aylık abonelik sistemleri kurmuşlar. Bunların hepsinin ortak özelliği ise sistemin nasıl işlediğini öğretmek yerine kendi analizleri sonucunda çıkan veri ve trendleri paylaşmalarıdır. Yani size balık tutmayı öğretmek yerine hazır balık vererek para kazanma amacındalar.

Peki borsada para kazandıracak tekniği size dosdoğru ve gerçekten anlatan bir eğitim var mı? Uzun zamandır takip ettiğim, araştırdığım ayrıca bu ürünü alanlardan fikir ve görüşlerini aldığım ve de çıktığı günden itibaren yoğun ilgi gören Borsada Köpek Balığı Tekniği Plus (nedir?) kitabı ile bu soruya yanıt bulabilirsiniz. Borsada Köpek Balığı Tekniği hakkında sonraki yazılarımda daha fazla bilgi vereceğim.

Gelen Aramalar: borsa görsel eğitim,borsada nelere dikkat etmeliyim,borsa nedir nasıl para kazanılır,borsada kazanmak için

2 thoughts to “Borsada Kazanmak için Nelere Dikkat Etmeli ve Nasıl Başlanılmalı?”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir