Blog ile Para Kazanmak

blog ile para kazanmak

BLOG YAZARLIĞI

Merhaba arkadaşlar;

Günümüzde her çeşit bloga rastlamaktayız. Önceleri blog yazarlığı bir hobi iken artık bir meslek halini almaya başladı. Standart işlerinin yanı sıra blog ile ek gelir elde edenler ve hatta tüm geçimini blog yazarlığı yaparak kazananlar giderek artıyor.

Bloglar, reklam ve sponsor gelirleriyle yeni bir gelir kapısı olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Hatta blog yazarlığı için geleceğin mesleği deniliyor. Şu anda bile blog yazarlığı ile geçimini sağlayanlar mevcut. Yurt dışında ülkemize göre blog yazarlığı çok çok ilerde. Ülkemizde de blog yazarlığı yapıp da geçimini sağlayanlar mevcut. Özlem ve Çağdaş Ercan çifti pazarlama müdürüyken istifa edip blog yazarlığı yapmaya başladılar. Bu çift “Elvadaofis.com” ismindeki bloglarında internet girişimcilerine yol gösteriyorlar. Bir başka örnek; Boğaziçi Üniversitesi Edebiyat mezunu Hatice Özdemir Tülün’ün, yaptığı yemeklerin hikâyelerini ve tariflerini paylaştığı bir blogu var. “Portakalagaci.com” Türkiye’nin en çok okunan blogu ve popülaritesini köşe yazarlığına taşıyarak reklamlarda yer aldı. Şimdiler de ise takipçilerine çekilişle yemek takımları hediye ediyor. Blog yazarlığına daha bunlar gibi birçok örnek verilebilir.

blog yazarlığıSizlerde blog ile para kazanmak istiyorsanız bir an önce harekete geçmenizi tavsiye ediyorum. Kendinizin en başarılı olduğu konu hakkında bilgileri blogunuzda paylaşabilir ve gelir elde etmeye başlayabilirsiniz. Sizlere internetten para kazanma yöntemleri arasında affiliate marketing sistemini sürekli tavsiye ettim. Buradaki yazımda affiliate marketing yöntemlerinden biri olan çiftçi yönteminden bahsetmiştim. Eğer okumadıysanız kesinlikle okumanızı öneririm. Çiftçi yöntemi = Blog yazarlığı eşitliğini göz önünde bulundurursak blog ile para kazanmak fikrinin ne kadar doğru ve sağlam kazanç yöntemlerinden biri olduğunu farkedeceksiniz.

Son olarak sizlerde blog yazarlığını en detaylı bir şekilde öğrenmek istiyorsanız Teobook forumuna üye olmanızı öneriyorum.

Teobook üye ol.

Gelen Aramalar: hatice ozdemir tulun,hatice tülün özdemir

Bu Yazılarda İlginizi Çekebilir...

15 thoughts to “Blog ile Para Kazanmak”

  1. Blog yazarlığında benim gördüğüm ( 20 yıllık mühendis olarak ! )gerçekten eğer bilgi aktarmak istiyorsanız belirli bir birikiminiz olmalı ve sürekli araştırma merakı olmalı bu yüzden günlük konu bulmak hayli zor ama güncel haberleri takip ediyorsanız ( ki gazeteceiler bile zorlanıyor!) ilgi çekici konu bulmanız zor değil biraz gayret

  2. İlgi çekici konu bulmanın bir yolu da diğer blog siteleri takip etmekten geçiyor sanırım 🙂

  3. Blog yazarlığı ülkemizde gerekli saygınlığı olmadığından daha yeni yeni değer kazanıyor özellik Google Cafein’den sonra blog yazarlığı adam gibi oldu boş siteler temizlendi.

  4. Blog yazarlığı ile para kazanmak geleceğin mesleği olacak şimdiden başlamklazım

  5. blog yazarlığı gerçektende günümüzde gittikçe gelişmekte ve insanlar bu yolla ek gelir sağlamakta hatta ek gelirden öte blog yazarak geçimlerini sağlamaktalar. zamanımızda evde iş imkanı arayanlar için bulunmaz nimet

  6. Sadece blog tutmak ya da sadece reklam iş görmüyor.Önemli olan her ikisinide bir arada götürebilmek ve bazen birini diğerinden üstün tutabilmektir.

  7. Ne güzel bir yazı. Gerçekten bu tür veya makaleler okuma seviyorum. Başkalarının ne söyleyeceklerini görmek için sabırsızlanıyorum.

  8. Aslında biraz zaman karşısında Ive ulaşması en sofistike bloglar biri biri olarak kabul sahip Tebrikler ! , Çünkü ne kadar görsel açıdan muhteşem bir şey temelde sadece uzak düşünmek için ne kadar olacak sadece mükemmel . Yüklediğin yerde topluca inanılmaz bir blog sitesi ev harika grafikler , filmler , düzen . Bu aslında gerektiğini görmek web sitesi !

  9. Bu konuyu görüşmek içinzaman ayırdığınız için teşekkürler , ben bu konuda güçlü hissediyorum ve bu konu hakkında ilave öğrenme aşk . Doable Eğer deneyim kazanmak , daha fazla bilgi blogu güncelleme düşünceler olur ? Bu benim için son derece faydalıdır .

  10. Bu bir kişisel olarak çok daha fazla bu konu ile ilişkili ortaya çıkarmak için bir ilham kaynağı . Ben şu anda muhtemelen yaratabilir her gelen günlüğü gönderileri güncel kalmasını yem almak için gidiyorum gibi bilginin uzun süreli duygularımı itiraf etmek gerekir. Tamamen yürütülen bir iş için teşekkür layık !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir