Çağatay Berker’den Blog Bilimi

Çağatay Berker’den Blog Bilimi

Çağatay Berker, blog bilimi
Çağatay Berker Kimdir ?

Merhaba arkadaşlar;

Sizlere bu yazımda Çağatay Berker‘in (kimdir?) yeni çıkardığı Blog Bilimi‘ni (nedir?) tanıtmak istiyorum. Çağatay Berker daha önce Kazanç Sistemi (indir) ile adını duyurmuştu. Ülkemizde affiliateler arasında önde gelen kişilerden birisidir. Kazanç Sistemi‘ni daha önce bu yazımda incelemiştim. Ürünü alan kullanıcılar özellikle ürün sahibinin online desteğini övdüğünden bu yeni ürününde de başarılı olacağına inanıyorum.

Peki nedir bu Blog Bilimi ? (tıkla indir) Affiliate marketing yöntemini anlatırken Adwords ve blog yazarlığı ile ürünün pazarlanacağından bahsetmiştim. İşte bu ürün Blog ile nasıl kazanılacağına dair teknikleri anlatıyor. Daha önce bahsettiğim bu yazımda benimde içinde bulunduğum Teobook Eğitim Platformu (üye ol) ile aynı yöntemleri anlatıyor. Bu iki ürün arasındaki farklar ise;  Blog Bilimi‘nde direk blog yazarlığı konusunda bilgiler varken, Teobook‘ta daha çok proje bazlı çalışılıyor olması. Ayrıca Blog Bilimi indirilebilir bir set, Teobook ise forum üzerinden içerik sağlıyor. Bu ürünler orta ve uzun vadede para kazanmak isteyen arkadaşlar için daha faydalıdır. Kısa vadede para kazanmak isteyenlere ise kesinlikle Çağatay Berker‘in Kazanç Sistemi‘ni öneririm.

BLOG BİLİMİ’Nİ BİLGİSAYARINA İNDİR.

TEOBOOK EĞİTİM PLATFORMUNA ÜYE OL.

KAZANÇ SİSTEMİ’Nİ BİLGİSAYARINA İNDİR.

5 thoughts to “Çağatay Berker’den Blog Bilimi”

  1. matbaayı bulan ne iyi etmiş günümüz teknolojisi ile yeni bir sektör oluşmuş. teşekkürlerimizi kendilerine borç biliriz.

    Saygılarımla…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir