Blog Ajans

Blog AjansBLOG AJANS

Merhaba arkadaşlar,

Sizlere yakın zamanda çıkacak olan bir projeden bahsetmek istiyorum. Projenin adı Blog Ajans (incele). Projenin sahibi yakından tanıdığım Teobook yazarı Teoman Arslan. Blog Ajans hakkında bu yazımda fazla bilgi yazmaktansa ön bilgi vermek istedim. İlerleyen günlerde Blog Ajans ile ilgili daha detaylı inceleme yazılarım olacaktır.

Blog Ajans projesiyle blog yazarlarının bir araya gelmesi hedefleniyor. Blog Ajans ile profesyonel blog yazarlığı eğitimi alacak ve bu ajansta bulunan diğer blog yazarları ile iletişim halinde bulunacaktır.

Blog Ajans yayın hayatına başladığında Teobook satışı durması planlanıyor ve Teobook üyeleri gerekli şartları sağladığında ücretsiz Blog Ajans üyesi olacaklardır. Sizlerde bu avantajdan yararlanmak için elinizi çabuk tutarak Teobook üyesi olun. (Üye ol) Son olarak Blog Ajans hakkındaki yeni gelişmeleri sizlerle blogumda paylaşacağım.

Blog Ajans

Daha Fazla Bilgi için tıklayın.

Gelen Aramalar: blog ajans

Bu Yazılarda İlginizi Çekebilir...

3 thoughts to “Blog Ajans”

  1. yazınızdaki blog yazarlığı kısmını tıkladım ve blogspottaki yazınıza gectım. Sizin referansınızla Survey… sitesine üye oldum benden yorum yazmam isteniyor sanırım İng. pek iyi çevirmiyor programım(tavsiye edecegınız program) yorumları türkçe yazıyorum problem olurmu? birde bu siteden nasıl para kazanırız resimlerle acıklayabilirmisiniz..teşekkürler

    1. Bir yanlışınız olmalı. Dediğiniz gibi blog yazarlığına tıklayınca survey diye bir yere yönlendirme yok. Başka blogla karıştırdınız sanırım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir