Blog Ajans ve Blog Ajans İle İlgili Herşey!

blog ajansBlog Ajans

ile ilgili herşey!

Blog Ajans (incele) kurucusu Teoman Arslan (kimdir?) ile sohbetimde Blog Ajans ile ilgili bilgi edinme fırsatım oldu. Kendisi Blog Ajans ile ilgili açıklamasında Blog Ajans’ın temel amacının seçkin markalar ile profesyonel blog yazarlarını buluşturmak olduğunu belirtti. Ayrıca bu amacın yanında hem markalara hem de blog yazarlarına fayda sağlayacak hizmetlerin de sunulacağından bahsetti. Bu yararlı hizmetlere örnek olarak;

 • Kaliteli ve hedef kitleyi amaçlayan bloglara destek sağlamak
 • Blog yazarı olmak isteyenlere başlangıç ve profesyonel blogculuk eğitimleri vermek
 • Blog yazarları ajansla anlaşmış markalar sayesinde sponsor bularak bloglarında yarışma ve kampanyalar düzenleyebilecekler.
 • Markalar için çeşitli tanıtım yolları geliştirmek
 • Markalar için sosyal medya optimizasyonu sağlamak…

İşte bu saydığım maddeler Blog Ajans‘ın temelini oluşturacaktır. Blog Ajans’ın iyi bir çalışma olacağı anlatılanlardan belli oluyor. 🙂 Blog Ajans için kriterlerde olacak. Bu kriterler kaliteyi yüksek tutmak için düşünülmüş.

Peki Blog Ajans Kriterleri Nelerdir?

 • Bloglarda siyaset olmayacak
 • Bloglarda dini konular olmayacak
 • Bloglarda küfür ve argo olmayacak
 • Bloglarda adult ve warez içerik paylaşımı olmayacak
 • Sürekli güncel ve özgün içerik eklenecek
 • Tasarım ve içeriğe önem verilecek
 • Vs…

Blog Ajans

incelemek için tıklayın.

İlgili Kelimeler: blog ajans, teobook

Bu Yazılarda İlginizi Çekebilir...

18 thoughts to “Blog Ajans ve Blog Ajans İle İlgili Herşey!”

 1. Öncelikle tebrik ederim Teoman Bey, yine iyi ve ses getirecek bir projeyle insanların karşısına çıkıyorsunuz. Bu oluşumun içerisinde olmayı herkes gibi tabiki bende isterim. Profesyonel bir blog yazarı değilim ama özgün makale yazma konusunda kendime güveniyorum. Sitemi de emin adımlarla geliştirerek iyi yerlere getirmeye çalışıyorum. Kısaca bu projenin takipçilerindenim.. Tekrar tebrikler ve başarılar…

 2. Hayırlı olsun inşallah buradada teobook üyelerinin paylaşacağı yeni uygulamalar ve yeni kazanımları olacağı muhakkak.Kolay gelsin.

 3. Herkes için hayırlı olsun.Umarım katılım çok olur ve güçlerimizi birleştirerek daha güzel işler çıkarırız.

 4. Tebrik eder, sabırsızlıkla bekliyoruz. Böyle bir çalışmadan kimse geri kalmak istemez sanırım.

 5. Vizontele filmini hepiniz syretmişsinizdir.hani bir replik vardı orada “Şerefsizim bu benim akılıma gelmişti radyonun resimlisi” diye…Bundan bir ay öncesi filan arkadaşlarla sohbet esnasında tartışmıştık bu konuyu .Tabii bu yazıyı o zaman okumamıştım 🙂 Bizimkisi biraz daha farklı konsept olsada benzeşen yönleri çok. Zaten bizim bunu uygulama becerimiz de sınırlı. Teoman hocamızı tebrik ediyorum ve başarılarının devamını diliyorum.

 6. Blog Ajans sitesini ve blogunu inceledim gerçekten profesyonel bir görünüm var. İlerleyen dönemlerde adından söz ettireceğine eminim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir