Bedava Anket Siteleri Kitabı İndir

Anket Siteleri Kitabı
Bedava Anket Siteleri Kitabı

Merhaba arkadaşlar;

SaglamKazanc.Com yazarı olarak anket sistemini tavsiye etmediğimi yazdığım yazılardan biliyorsunuzdur. İşte bu yüzden anket doldurarak para kazanma yöntemini görmeniz açısından BEDAVA ANKET SİTELERİ KİTABI‘nı ücretsiz olarak sizlere vereceğim. Bu kitabı hazırlarken tek istediğim anket sistemini kendinizin görüp karar vermenizdir. Kesinlikle yüksek miktarlarda para kazanmak için bu yolu önermiyorum. Sadece piyasadaki ürünlerin “bir anket doldur 75$ kazan” gibi tuzaklarına düşmemeniz için bu kitabı sizlere ücretsiz olarak sunuyorum. Arkadaşlar piyasadaki en ucuz anket kitapları 27 TL’den başlıyor. Siz de yukarıdaki paylaş butonuna basarak bu yazıyı facebook profilizde paylaşın. Böylece arkadaşlarınızı da uyarmış olursunuz. Bu gibi tuzak vaadler yüzünden internetten para kazanma düşüncelerinin sekteye uğramaması için sizlerde bana destek olun. Küçük bir not eklemek istiyorum. Anket doldurarak para kazanılmayacağını iddia etmiyorum. Sadece piyasadaki ücretli anket ürünlerinin dediği gibi yüksek miktarlarının kazanılmayacağını düşünüyorum. Önceki yazımda bir kişinin uzun uğraşlar sonunda anket sisteminden kazandığına dair kazanç kanıtını koymuştum. Görmek için tıklayın.

NOT: Bu kitap piyasadaki hiç bir ücretli anket ürünlerinden yararlanılmadan tamamen kendi çalışmalarımla araştırılmış ve hazırlanmıştır.

BEDAVA ANKET SİTELERİ KİTABINI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN.

Gelen Aramalar: anket siteleri,kitap indirme siteleri,anket siteleri listesi indir,anket doldurma siteleri,anket doldurma siteleri ücretsiz,anket siteleri listesi,anket listesi,anket firmasının site adresleri,a\li kitab,anket firmalarının site adresleri

91 thoughts to “Bedava Anket Siteleri Kitabı İndir”

 1. Evet size katılıyorum, internet çıktı çıkalı dolandırıcı ve kalpazanlar arttı. Çünkü bir çok durumda karşımızdaki insanı görmeden,tanımadan alış-veriş yapıyoruz veya sohbet ediyoruz. Buda kimi zaman başımıza büyük dertler açabiliyor. Eğer bu formu doldurduktan sonra anket kitabını ücretsiz verirsen teşekkür ederim, aksi takdirde sende dolandırıcılar listeme ekleneceksin.
  İyi akşamlar.

  1. Cem bey, forumu doldurduktan sonra kitabı otomatik olarak download edeceğin bağlantıya yönlendirileceksin. Tamamen tarafımdan hazırlanmış olan ücretsiz kitabınız hayırlı olsun.

  1. anket listeleri dosyasını indiremiyorum pdf olarak belirttiğim email adresine göndermeniz mümkün mü teşekkürler

  2. Ali bey,
   kitabınızı indirmek istedim.Tıklayınca facebooktaki sayfanıza yönlendirildim.Oradanda indirme işlemini yapamadım.Sözlerinizde samimi iseniz email adresime kitabınızı bekliyorum.
   Saygılarımla.

 2. arkadaşlar ben bu kitabı indirdim ve inceledim daha fazla anket şirketi adresi istiyorsanız bende 3000-4000 arası anket şirketi web adresi var ama çoğu Türkiyeden üye kabul etmiyor ama yine de 200-300 firmaya üye olabilirsiniz. bana mail atarsanız size yardımcı olurum (ad-soyad: adres istiyorum) yazın kısaca ve gönderin. mail adresim erkankrgl651@gmail.com.[ÜCRETSİZDİR] Allah (c.c) razı olsun demeniz yeterli olur. Çok para kazanırsanız benim için cami yaptırma ve yaşatma derneklerine yardım edersiniz. Bu tarz işlere vakit ayıracaksanız internet üzerinde yeni geliştirilmeye çalışılan paypal, alertpay benzeri ödeme sistemi paybox’a da üye olmanızı öneririm. Girişten 25$ bonus ve üye olduktan sonra hergün için hesabınıza 20$ civarında bonus veriyor.Ayrıca her üye ettiğiniz kişi başına 10$ bonus veriyor. Günlük çok kısa bir anket dolduruyorsunuz 5 dk. kart tasarımlarına oy veriyorsunuz 5 dk. amazon.com da istek listesi oluşturup günlük takip ediyorsunuz 5dk

  1. Erkan bey paybox ile ödeme aldınız mı bu zamana kadar Ben bu sistemlere inanmıyorum. Bu sistemlerde ödeme yapanlar var ama bunlarda çok az ödeme yapıyor. Ayrıca anket kitabını dağıtmam bu yöntemi savunuyorum manasına gelmez. Yazımda da bahsettiğim gibi sizlerin merakını gidermek için çıkardım. Önereceğim tek yöntem ise affiliate marketingdir.

 3. Ali bey affialite marketing yöntemine diyebileceğim bir şey yok.Anket işine ben başlayalı bir ay oldu şu an tamamen kendi araştırmalarımla 200 anket şirketine üye oldum ve anketler gelmeye başladı ama şu ana kadar tek kuruş almış değilim. Tek kuruşta herhangi bir yere ödemiş değilim.200 şirketten günlük ortalama 2-3 dolarlık anket geliyor. Üye olurken tespit ettiğim site adreslerini isteyen arkadaşlara ücretsiz mail atıyorum zaten. Belirli limitler aşılmadan paypal hesabınıza para aktaramıyorsunuz. Zaten kazanabileceğimiz para ancak çerez parası olur onu geçemez. Merak eden arkadaşlar yüksek beklenti içine girmesinler. Ama anket kitabını satan arkadaşların bahsettiği kadar para kazanılmayacağını söyleyebilirim. Ayda 50-60 dolar belki kazanılabilir. Paybox tan bugüne kadar ödeme almadım. Zaten şu anda geliştirme aşamasında. Üye sayısı belirli bir limite ulaşmadan faaliyete geçmezler Ödeme konusunda umutluyum ama. Neden derseniz 2 gün önce yeni bir anket başlattılar konusu paybox dengesini[hesabınızda biriken parayı]nerde harcamak istiyorsunuz diye. Ayrıca kredi kartına benzer bir kart tasarımı üzerinde çalışıyorlar. Üyelere kart gönderebilirler. Paypal da buna benzer bir uygulamadan sonra faaliyete geçmiş duyduğum kadarıyla.

  1. Evet anket sistemi konusunda size katılıyorum. Yüksek beklenti içinde olunmamalı. Bugüne kadar sadece bir kanıta rastladım. Ödeme aldığınızda bilgilendirirseniz arkadaşlarda yararlanmış olur.

 4. Bu mail bana paybox.me den geldi orjinali bu şekilde: Here’s an update on our current projects:
  Merchant Interest SurveyThis project is designed to help us understand where our users would most like to spend their PayBox balance. Eventually we plan to have a completely “open box” system, allowing our users to spend at nearly any merchant world-wide. However, this will take time and happen in stages.
  As we develop our service and begin to “Open the Box”, we will make it available to select merchants first for testing purposes. We’ll start by opening the service to a small group of merchants first, and then open it up to progressively larger groups as we test and verify that our service and the systems it is built upon are working properly.
  Merchant Interest Survey estimated launch: Monday, December 6.
  Growth ProjectThis project is still in early development stages. It’s a very exciting project that is designed to put more power in the hands of our EarlyBird users. It will provide direct cash payments (outside of your PayBox account) as an incentive to spread the word about PayBox. This project should help us reach our Stage 2 growth goals sooner and begin work to “Open the Box”.
  Growth Project estimated launch: Sometime before January 15.

 5. gelen mailin Türkçesi aşağıda : Burada mevcut projeler üzerinde bir güncelleştirme:
  Tüccar İlgi Anketi Bu proje bize kullanıcıların çoğu kendi Paybox denge harcamak istersiniz nerede olduğunu anlamanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Sonunda bizim kullanıcıların neredeyse her tüccar dünya çapında az harcamak için izin tamamen “açık kutusu” sistemine sahip planlıyoruz. Ancak bu zaman alacak ve aşamalı olarak meydana gelir.
  hizmetimizi geliştikçe ve “Box Aç” başlar, bunun tüccarlar test amaçlı ilk seçmek için kullanılabilir hale getirecek. Biz, tüccar ilk küçük bir grup için hizmet açarak başlayacağız ve sonra da test olarak ve bu hizmet ve düzgün çalışıyor üzerine inşa edilmiştir sistemleri doğrulamak giderek daha büyük gruplar için o kadar açık.
  Tüccar İlgi Anketi başlatmak tahmini: Pazartesi, 6 Aralık.
  Büyüme Projesi Bu projenin erken gelişim aşamaları devam etmektedir. Bizim EarlyBird kullanıcıların elinde daha fazla güç koymak için tasarlanmış bir çok heyecan verici bir proje. O Paybox ilgili kelime yaymak için bir teşvik olarak doğrudan nakit ödeme (sizin Paybox hesap dışında) sağlayacaktır. Bu proje bize er bizim 2. Aşama büyüme hedeflerine ulaşmak ve “Box Aç” ile işe başlamak yardımcı olacaktır.
  Bazen daha önce 15 Ocak: tahmini başlatmak Büyüme Projesi.
  Sizden güncellemeleri e-posta abone olan Paybox Blog
  e-postalar bu almayı durdurmak için şunları yapabilirsiniz şimdi çıkmak . Google tarafından desteklenen e-posta ile teslim
  Google Inc, 20 Batı Kinzie, Chicago IL ABD 60610

 6. Bu arada arkadaşlar anket sistemini deneyeceksiniz size tavsiyem ne fazla abartın ne de tam doğru yanıtlayın. Biraz abartarak doldurun anketi. Örnek verecek olursak internete ne kadar sıklıkla girersiniz? sorusuna normalde haftada 1 kez giriyorsanızı işaretlerseniz anket az gelir ama haftada birkaç kez ya da her gün diye işaretlersiniz anket gelme ihtimali daha yükselir. Olduğunuzdan biraz yüksek gösterin kendinizi 🙂

 7. memur adamım ve para kazanma yollarından biri olan anket doldurma sistemi ile ufakta olsa bir yan gelir elde etmek istiyorum. bu konuda yardımcı olan ve emeği geçen arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

 8. Yazılarımda da söylediğim gibi anket sistemleriyle gelir elde edemezsiniz. Ek gelir elde etmek istiyorsanız affiliate marketing sistemini yönelmelisiniz.

 9. merhaba Ali Bey ben de kitabınızı indirmek istiyorum ama indirmek için aşağıdaki formu doldurun yazısını görmekteyim ancak formu göremedim yardımcı olabilirmisiniz?

  1. Mehmet bey internetten para kazanma heyecanınızı anlıyorum.Kitap tamamen ücretsizdir.Anket sistemleri hakkında bir çok yazı yazdım.Bu sistemin doğru olduğu ancak bu tür kitapları satanların ayda 1000 tl gibi vaadlerinin tuzak olduğunu görmeniz açısından bu kitabı hazırlayıp bedavaya sundum.Sırf merakınızı gidermeniz için bu kitaba göz atın.Ancak bel bağlamayın.

 10. Dediklerinizin arkasında durup onları desteklemeniz güzel birşey. Ancak kazandırsada kazandırmasada piyasadaki her anket kitabı aynı değil. Sırf anket kitaplarını çürütmek (karalamak demiyorum çünkü bende bu anket doldur para kazan sistemine inanmıyorum) amaçlı yayınlıyorsanız güzel ama piyasadaki kitaplar 27 tl den başlıyor bende bedava yanlış bir yaklaşım 🙂

  Her ne kadar piyasadaki anket kitaplarının yerini tutmasada merak eden arkadaşların merakını büyük ölçüde giderecektir diye düşünüyorum… Teşekkürler…

  1. Anket ile para kazanmaya bir şey demiyorum. Ancak Anket kitaplarını satanların uçuk vaadlerinin yalan olduğunu göstermek için bu kitabı hazırladım.

 11. Merhaba Ali bey ben anket kitabının boyutunu merak ediyorum çünkü
  internetim kotalı birde kaç adet anket firması var cevabınız için
  şimdiden teşekkür ederim . İyi Günler vede kitap için de teşekkürler .
  Emeğe saygı .

  1. Merhaba Sinan Bey, Anket kitabının boyutu 5,6 MB içinde 100’den fazla anket sitesi mevcut. Ayrıca otomatik anket formu doldurma programı vardır. Boyut ufak olduğundan rahatlıkla indirebilirsiniz. İyi günler..

 12. inşallah iner daha öncede öyle dediler 79 00 tl para talep ettiler bakalım hep birlikteb görücez yinada teşekkürler

  1. Anket siteleri kitabını indirerek başlayabilirsiniz ayrıca blogumuzdaki diğer yazılarımı okumanızı öneriyorum. Sorularınız olursa yardımcı olurum.

  1. Mümkün ancak kim bilir kaç ay sonra 🙂 Affiliate marketing ile ilgili yazılarımı ve derslerimi okursanız bile yeterince bilgi sahibi olabilirsiniz.

   1. Yani burdan okuyacağım bilgiyle bu işi yapıp az da olsa para kazanabilir miyim? En azından kitaplardan birini alabilecek kadar 😀

 13. Anket doldurarak para kazanma bence bir hayal. Anket doldurarak para kazanman için yurt dışında yaşayacaksınız. İp niz türkiyede gözükünce anket gelmiyor. gelse bile ayda 2 tane anket

 14. Ewet arkadaşlar Ali Yücel arkadaşımıza tşk.ler sunmak gerekli ücretsiz olarak sizinle paylaşıor. Sırf sizde aldanıp yatırım yapmayın die.TEŞEKKÜRLER ALİ

 15. kaçırmayın bu iş için bence bu set yeterli fazla kazndırmyan ama yinede kazandıran bir konu

 16. Facebook’ta arkadaş olarak ekledim mesajda atdım fakat üzerinden 2 saat geçti hala dönmediniz.

 17. s.a. arkadaşlar lütfen bende istiyorum böyle internette boş boş oturmaktansa birşeyler kazanmak istiyorum. bu arada belki kazandığım paralarla bir takım birşeyler yaparım ALLAH rızası için banada gönderin şu kiitabı şimdiden ALLAH razı olsun ilgilenen dostlarıma saygılar

 18. mrb bende anket doldurarak para kazanmak ve ilerlemek istiyorum sizi faceden ekledim kabul edip yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.iyi günler

 19. merhaba ali bey ben yeni farkettim böyle bi kazancı bana da göderebilirmisinz kitabı rica etsem tesekkur ederım.

 20. Hocam çok teşekkür ederim.
  Sizde bazı diğer arkadaşlar gibi
  Çok yardımcı oldunuz gerçekten.
  Sizin de sayenizde bu tür çalışmalara
  Ve yardımlaşmalara olan güvenimiz daha çok artmaktadır.
  Saygı ve sevgilerimle…

 21. selamlar ali bey,
  saglamkazanccom u facebookta beğendim ve arkadaşlık isteği gönderdim. kitapları bende alabilir miyim?

  1. Merhaba Murat Bey,
   Facebook adımlarında da yazdığı gibi beni arkadaş olarak ekledikten sonra facebook’tan mesaj atın. Beni ekleyip facebook’tan mesaj atmayan arkadaşlara haberim olmadığı için kitapları gönderemiyorum. Malum beni kitap için ekleyen de var normal kitap harici ekleyen de var. O yüzden lütfen arkadaş olarak ekledikten sonra facebook’tan mesaj atın.

 22. iyi günler ben sizi facede bulamadım mümkünse banada kitapları gönderirmisiniz şimdiden ALLAH razı olsun herşey gönlünüzce olsun

 23. bedava anket siteleri kitabını gönderdiğiniziçin teşekkür ederim. uzun zamandır anket siteleri arıyordum. ancak iki tanesini bulabilmiştim. ücretli anket kitaplarını almayı ilk başta pişman olurum diye almak istememiştim. tam alıyım bir kitap dediğim anda sizin sitenize ulaştım. gerçekten çok ihtiyacım olan bilgiler var.. bana gönderdiğiniz kitaplarda…bu sitedeki yorumları dün okuduğumda aslına bakarsanız pek inanmamıştım yorumların gerçek olduğuna. ama yorumların hepsi doğruymuş.. gerçekten çok teşekkür ederim…

 24. İyi günler;

  Face de gerekl adımları uyguluyorum fakat kitabı bir türlü indiremiyorum.Kitabı tarafıma da gönderebilirseniz çok sevinirim,buna ihtiyacım var.Çok teşekkürler,çalışmalarınızda başarılar…

 25. merhaba ali bey bende daha önceleri çalışıyordum şu anda işsizim internete para kazanabileceğim siteler ararken size yazılan yorumları gördüm banada kitaplarınızdan gönderirseniz çok memnun olurum şimdiden teşekkürler

 26. adımlarınızı tek tek takip ettim facebookta sizi ekledim ama kitapları henüz alabilmiş degilim…

 27. Geri bildirim: XNetwork, Network Marketing Kazançları » Bedava Kitaplarımızı İndirin!
 28. arkadaslar bu adamın yazdıkları tamamen hikaye.. maksat facedeki sayfasına tıklatıp, üye sitelerden puan toplamak…

  1. Şaşırdım doğrusu ne puanı imiş. Bir dene istersen kitaplar indiriliyormu indirilmiyormu? 45 tlye satılan kitabı bir sayfa beğenerek almayı istemiyorsanız siz bilirsiniz. Bunca üye bu zamana kadar tesekkür etmiş. Siz doğrusu şaşırdım 😀

   1. Bende uzun süredir uğraşıyorum ama elde ettiğim sonuç ozan beyle aynı..İndirmeyi tıkladıkça facebooktaki sayfaya yönlendiriliyorum..Artık sıkıldım.Teşekkür edenler arkadaşlarınız olsa gerek..Herşey sahte ve sanal..Bıktım.

 29. indirdik tşkr ama açmadı nedendir…hangi program lazım açması için..aslında açıyorda yazı yok sadece şifreler var.

 30. merhaba ben kitapları burdan indir komutuna tıkladım indirme tamamlandı diyor ama nereye indirdi bulamıyorum yardımcı olur musunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir