Anket Oylamamızın Sonuçları Belli Oldu! İşte En İyiler!

anket oylamasıAnket Oylaması Sonuçları

Buradaki yazımda internetten en iyi para kazanma ürünlerini belirlemek için bir anket oylaması başlatmıştım. Bir hafta boyunca anket oylamasında 101 kişi oy kullandı ve bugün itibareyle de anket oylaması sonlandı. Anket oylamasındaki ürünlerin hepsi içerik olarak internetten para kazanmayı öğretiyor. Aradaki farkı ise içerik kalitesi ve verilen destek belirliyor.

Gelelim anket oylaması sonuçlarına. Yapılan anket oylamasında Teobook (tıkla incele) %41 oy ile birinci oldu. Teobook’u sırasıyla %31 oyla Kazanç Sistemi (tıkla incele) ve %27 oyla GooMass Kiti (tıkla incele) takip ediyor.

Bu zamana kadar yazdığım makalelerde ürünleri subjektif olarak değerlendirdiğim yönünde bazı eleştiriler alıyordum. Ancak anket oylamasında da göründüğü üzere tavsiye ettiğim ürünler ilk üçte yer aldı. Bu yüzden kendimi mutlu hissediyorum. 🙂 Anket oylamasına katılan tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum.

Son olarak anket oylamasında birinci olan Teobook eğitimi için buraya, ikinci olan Kazanç Sistemi eğitimi için buraya ve üçüncü olan GooMass Kiti için buraya tıklayarak gidebilirsiniz.

Gelen Aramalar: team@mobrog com,mobrog anket gelmiyor

5 thoughts to “Anket Oylamamızın Sonuçları Belli Oldu! İşte En İyiler!”

  1. kazanç sistemini inceleme fırsatım olmadı niyetlendim niyetlendim bi türlü kısmet olmadı ama beklediğim sonuçlar gelmiş açıkcası. sadece kazanç sistemi hakkında bilgim var kaliteli bir çalışma olduğunu biliyorum ama diğerleriyle kıyaslama yapamıyorum doğal olarak 🙂 yalnız şunu bir kez daha anlamış oldum; doğru sistemlerle,doğru kişilerin ürünleri ile çalışıyormuşum istatistiklerle de kanıtlanmış oldu:)

  2. Ben kazanç sistemi eğitim setini aldım gerçekten çok faydalı bilgiler var sette tavsiye ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir