Bir Anket Kitabı daha Ortaya Çıktı. İnsaf !

anket sistemi
anket sitelerinde para kazanılır mı?

Merhaba arkadaşlar;

Daha önce sizlere anket doldurarak para kazanma yöntemi hakkında bilgiler vermiştim. Geçenlerde mailime yeni çıkan anket kitabıyla ilgili iki tane mail gelmişti. Maillerden birisini sizlerle paylaşıyorum.

Merhaba nbr?
Son zamanlarda netten para kazanma konusu iyiden iyiye canımı sıkmaya başlamıştı. Yüzlerce kişi, hatta dünya genelinde düşünürsek binlercesi, oturduğu yerden para kazanıyor. Bu yolla zengin olanları bile gördüm.
Birçok araştırma yaptım kendimce. Tam vazgeçecekken Anketle Kazan ile tanıştım. Bahsettiği sistemin akıllıca olduğunu düşündüm. Çünkü ben de bir dönem araştırma firmasında çalışmıştım.
Listesinde adı geçen şirketler dünyada isim yapmış araştırma şirketleri. Tek bir anket için 75$ para ödemeleri harika. Bana gelen anketlerde en az ödenen ücret 20$.
Şu ana kadar kazancım 570$’ ı geçti. Anketle Kazan gerçekten çok uygun. Sana tavsiyem bu kaynağa en kısa zamanda sahip ol. Zaten Amerikada falan çok populer. Ev hanımları ya da iş yerinde boşluklarını ek gelire dönüştürmek için kullanıyorlar.
İnternete bağlanabildiğin her yerden yapabiliyor olmanda çok güzel. Şimdi sen de bu işe ihtiyacı olan, bu işi yapabileceğine inandığın kişilerle bu maili paylaş. Kararını verdiysen hemen para kazanmaya başla. Kolay gelsin bol kazançlar dilerim…

Sitenin adresi:

anketlekazan.com

Bunca zaman internetten para kazanma yöntemlerini araştırdım. Hatta anket sitelerine ben de üye olup anket doldurdum. Ama bu yöntemle elime bir şey geçmediğini sizlere bu yazımda anlatmıştım. Siteye girdiğimde  ilgimi çeken, daha önce çıkarılmış olan Anket Master ürün sitesinin tıpatıp aynısı olduğunu farkettim. Ayrıca satın al dediğimde ödeme sayfası hata verdi. Zor uğraşlarla girdiğim ödeme sayfası hakkında güvensizlik hissine kapıldım. Bir de sayfanın en altında satış ortaklığı kısmına tıklayınca da ödeme sayfası geliyor. Bu da bu ürünün satış ortaklığı sitelerinde kayıtlı olmadığını gösteriyor. Ayrıca bana gelen iki mail farklı isimlerle ama aynı mail adresi ile yollanmış. Benim tavsiyem bu siteden uzak durmanız hatta anket sistemiyle uğraşmamanız yönünde. Yok ben anket sistemini denemek istiyorum diyorsanız sizler için bedava anket sitesi kitabını sunacağım. Çalışmalarım sürüyor.

5 thoughts to “Bir Anket Kitabı daha Ortaya Çıktı. İnsaf !”

  1. bu mail bana da gelmişti ve ben anketle para kazanmaya hala inananlara sadece gülüyorum ama acıyorumda..

  2. anket doldurarak para kazanma işi bence bu internetten para kazanma işini suistimal edenlerin işi. türkiyede anket doldurarak para kazaılmaz

  3. Anket kitapları her geçen gün çoğalıyor. her geçen günde bir yenisi eklenior ama alan arkadaşlar bin pişman ben de aldım paramı kurtardım fakat parasını geri alamayan arkadaşlarda war. bu yola yatırım yapmayın arkadaşlar.illaki alacam diyenler warsa ali arkadaşımız bedava sunuyor sizlere indirin deneyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir