Anket Doldurarak Para Kazanma Gerçek mi ?

 

 

Anket

Merhaba arkadaşlar;

Son günlerde sizlere anket doldurarak para kazanma yönteminden bahsediyorum. Ben de birkaç anket sitesine üyeyim ve anketler geliyor. Bunlardan en sonuncusu dün gelmiş. Anket gelmesine geliyor ama elime geçen de bir maddi gelir yok. Örnek verecek olursam;  Surveyhead anket sitesi bilinen en iyi sitelerden birisi. Ben buraya 11 Ağustos 2010 tarihinde üye olmuşum. Aradan yaklaşık 4 ay kadar zaman geçmiş ama kazancım sadece 8.10$ Bu zamana kadar 5-10 anket doldurmuşumdur. Ancak bunların yarısını başarılı şekilde doldurup yarısınıda kabul ettirememişimdir. Bakiyem 25.00$ olmadan da parayı çekemiyorum. Son zamanlarda dikkatimi çeken bir şey daha oldu. Bu ürünler sadece anketlerin geldiğine dair kanıtları gösteriyorlar. Ancak anketlerden kazandıkları kazanç kanıtlarından hiç bahsetmiyorlar. (aşağıdaki videoda sadece anket geldiğine dair video verilmiş ama kazanç ekranını göstermiyor.) Ben anket doldurarak para kazanma yöntemi hakkında yazdığım yazılarda ve ürünlerde sizlere affiliate marketing yöntemini önerdim. Bu yazımda da sizlere anket doldurarak para kazanma yöntemini uygulamak istiyorsanız daha önce verdiğim ücretsiz anket sitelerine üye olup denemenizi önereceğim. Böylece hem deneyim kazanmış olursunuz hem de paranızı boşuna anketten para kazanma vaadleri sunan ürünlere kaptırmamış olursunuz. Ayrıca sizler için ilerleyen zamanlarda hazırlayacağım ÜCRETSİZ ANKET SİTELERİ KİTABIYLA bir çok anket sitelerini öğrenmiş olacaksınız. Şimdilik daha önceki yazımda sizler için verdiğim sitelere üye olup anket doldurabilirsiniz.

Get the Flash Player to see this content.

BU YAZIMDA DAHA ÖNCE VERDİĞİM ÜCRETSİZ ANKET SİTELERİNE ULAŞABİLİRSİNİZ.

 

Anket
Anket Doldurma
Gelen Aramalar: mobrog nedir,mobrog güvenli mi,clickbank nedir,mobrog hakkında,anket doldurarak para kazanma,mobrog hakkında yorumlar,mobrog üye girişi,anket doldurarak para kazanmak gerçek mi,mobrog anket,surveyhead anket gelmiyor

Bu Yazılarda İlginizi Çekebilir...

10 thoughts to “Anket Doldurarak Para Kazanma Gerçek mi ?”

 1. Yazınızda bahsetmiş olduğunuz aw survey anket şirketine büyük ümitlerle kayıt olmuştum..Ama şu an hesabımda 200 $ görünmesine rağmen yaklaşık 6 aydır ödememi alamadım..Gerçi bununla ilgili bir ara bir haber duymuştum. "Boşuna uğraşmayın, aw survey anket şirketi Türkiye' ye ödeme yapmıyormuş" diye..Ne yaparsınız ümit dünyası bende bekledim durdum ve boşuna oyalandım.. :)) aw survey' a vermiş olduğum emeği affiliate marketing işine verseydim..sanırım daha kazançlı olacaktım..

  Hepimize bol kazançlar diliyorum.

  1. Evet Aw surveys sitesi tamamen scamdir. Ne yapacaksınız internetten para kazanmak isteyenler ilk olarak bu işe ya reklamlara tıkla sistemleriyle ya da anket doldurarak para kazanma sistemiyle başlarlar. Hepimizin başına gelmiştir. Doğru yolu bulmakta büyük başarıdır. Kazancımız affiliata marketing sisteminde 🙂 Bol kazançlar..

 2. abi bu anket sitelerinin %98 yalan.inanmayın derim.herşey anket alıp ankete başladığınız ana kadardır.ankete başlar başlamaz anket sizi otomatik olarak eler.varsa diğer ankete geçer yoksa da o gün için limitiniz dolar.boşuna zaman kaybı….

 3. GERÇEK DEĞİL ARKADAŞLAR
  bahsedilen ankat sitelerine ve daha fazlasına net:214 siteye üye oldum teker teker tahmin edersiniz ne kadar yorucu bi iş. azimle üye oldum ama sonuç fosss!

 4. Blogunuzu uzun zamandır takip ediyorum.Bu yazınızda digerleri gibi harika tesekkür ederim iyi günler.

 5. Ben bu gösterdiğiniz siteye yine denemek için üye oldum 🙂 Yukarıda kırmızı ok ile gösterdiğinize bakalım ne olcak ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir