Anket Doldurarak Para Kazanılır mı?

Merhaba arkadaşlar;

Sizlere anket sistemi hakkında bilgiler vermiştim. “Anket Doldurarak Para Kazanma Gerçek mi?” başlıklı yazımda anket sistemini anlatan ürünlerin sitelerinde kazanç kanıtlarından bahsetmediklerini ifade etmiştim. Geçenlerde bir forumda gezinirken Ortak Ticaret kullanıcı adında bir arkadaşımız zor da olsa kazanç kanıtı bulmuş. Ben de sizlere o resmi ve arkadaşın yazdıklarını aynen alıntı olarak aktarıyorum.

Alıntı yapılan: Ortak Ticaret

Ben kazanan birini buldum zor da olsa bu görüntüyü aldım. İsmini söylemek istemediğinden benim siteyi yazmış. Logoyu ben koydum. Zaten bunu almak için de baya uğraştım. Ayrıntılara tıkla o görüntüyü ver dedim. Olmaz diyor. Sizi ne kadar tatmin eder bilemem. Bu kazancı da 2009’da aylar süren bir çalışma sonucu elde etmiş. Ayda 4000$lar yalan yılda bir kaç yüz dolar mümkün sanırım. Parayı kazandıran sitenin adresi de yazıyor. Kitap almadan o siteye üye olsun merak edenler. Bakın anket işini savunuyor demeyin diye kitap almayın dedim.  :P

Çok az da olsa kazanılıyor ama öyle ayda 3-5 bin dolar hatta yüzlerce dolar kazanıyoruz diyen yalancıdır. Yılda bir kaç yüz dolar kazanmak için uğraşmak iserseniz uğraşırsınız. Onun yerine anketlere harcayacağınız zamanı affiliate maketinge harcayın.
Anket kazanç kanıtı
Focuslinesurveys Anket Sitesinden Kazanılan Kazanç Ekranı

Evet arkadaşlar! Okuduklarınızdan da anlaşıldığı gibi anket doldurarak ayda yüksek rakamların kazanılacağı vaadlerinde bulunan ürünlere dikkat edin. Ben anket doldurarak para kazanılmaz diye kesinlikle demiyorum. Sadece bu yöntemle yüksek rakamların kazanılacağını düşünmüyorum. Ve bu zamana kadar hiç bir kanıtına da rastlamadım. O yüzden bu ürünleri almadan önce sizler için daha önceki yazılarımda verdiğim anket sitelerini denemenizi öneriyorum. Ayrıca hazırladığım BEDAVA ANKET SİTELERİ KİTABI‘nı en kısa zamanda çıkartıp  site üzerinden dağıtacağım.

Gelen Aramalar: focuslinesurveys

15 thoughts to “Anket Doldurarak Para Kazanılır mı?”

 1. Burada anlatmış olduklarınıza tamamıyla katılıyorum..Anket doldurarak yüksek meblağlar kazanılmaz belki ama küçük miktarlar kazanabilirsiniz..

  Fazla kazanma ile ilgili hayallere kapılmamak gerek. Çünkü bende ilk başlarda fazla para kazanılacağına inanıyordum.. Ama gerçekler tamamıyla farklı imiş..

 2. Bende bu sabah az daha böyle bir tuzağa düşmek üzereydim soradan sizin yazılarınızı gördüm ve anket başına 75 dolar kazanacağım diye sahtekar birirlerine uyduruk bir kitap için 45 TL vermek üzereydim uyarılarınız için çooook teşekkürler paramda sayenizde cebimde kaldı

  1. Ben teşekkür ederim. Araştırmadan kesinlikle ürün almayın. Bedava anket kitabımı indirip anket sistemi merakınızı giderebilirsiniz.

  1. Büşra hanım resimdeki gördüğünüz siteye üye olabilirsiniz ayrıca bedava verdiğim anket kitabında benim de üye olduğum sitelere üye olabilirsiniz. Anket siteleriyle uğraşmak yerine bloğumdaki diğer yöntemleri deneyerek kazanç elde edebilirsiniz.

 3. Haklısın ali anket sitelerine üye oluyorsun. anketler geliryor gelen anketler hem yabancı hemde istediği yanıtı seçmezsen anket birden kanıor. yani kazanç falan hikaye arkadaşlar anket işine para yok !

 4. Blogunuzu uzun zamandır takip ediyorum.Bu yazınızda digerleri gibi harika tesekkür ederim iyi günler.

 5. ali bey yazınızı beğendim.bende 47 liraya bir kitap almak üzereydim.teşekkür ederim fakat bi şekilde internet üzerinden para kazanmak istiyorum bunu nasıl yapabilirim bilmiyorum

  1. Merhaba blogumuzdaki yazılarımızı okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca ücretsiz kitaplarımızı da inceleyerek geniş bilgiler edinebilirsiniz.

    1. Ayşe hanım kitaplarınız gönderilmiştir. Elle gönderildiği için ben pc başında olduğumda bana mesaj atanlara gönderiyorum. Buradan tekrarlıyorum. Adımları yaptıktan sonra bana özel mesaj atıp kitaplarınızı isteyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir