Ali Efe Komisyoncu

Ali Efe Komisyoncu
ali efe komisyoncu

Geçenlerde çıkmış olan Komisyoncu (nedir) hakkında sizlere ne zamandan beri yazmak istiyordum. Ancak bildiğiniz üzere yarışmamız olduğundan yazı ekleyemedim. Kitabın sahibi Ali Efe (kimdir) ile sürekli konuşma fırsatım oluyor. Komisyoncu çıkmadan öncede kendisi ile birçok konu üzerine konuşmamız oldu. Ali Efe arkadaşımız satış ortaklığı hakkında gerçekten çok bilgili. Özellikle sosyal ağları satış ortaklığında kullanması beni çok etkiledi.

Komisyoncu (incele) kitabının içeriği çok sade. İşin teknik bilgilerine girmek yerine adımları kısaca anlatmış. Komisyoncu setinin bonusları olan Upload, Blogging ve Sosyal Ağ Kazançları kitapları da ana kitap gibi kısa ve sade bir şekilde anlatılmış. Özellikle Sosyal Ağ Kazançları kitabını uygulamanızı istiyorum. Bu kitapla Facebook gibi sosyal ağlardan nasıl ücretsiz satış ortaklığı yapacağınızı öğrenebilirsiniz.

Komisyoncu (tıkla indir) setini alıp okuma fırsatım oldu. Komisyoncu‘yu okuduktan sonra kafanız karışmış olabilir. Ama hiç telaş etmeyin. Ali Efe çok sabırlı ve dürüst bir arkadaşımızdır. Kendisine takıldığınız yerleri rahatlıkla sorabilirsiniz. Komisyoncu setinin sitesine girdiğinizde diğer sitelerin aksine size herhangi bir vaadde bulunmuyor. Kitaptaki yöntemler denenmiş ve başarı alınmış yöntemler olduğundan size sadece anlatılanları uygulamak kalıyor. Son olarak Komisyoncu sitesindeki bulunan “İnternetten de olsa para kazanmak için mutlaka uğraş gerekir.” cümlesine katılıyor ve size de her zaman hatırlamanızı öneriyorum.

Komisyoncu incelemek için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir