Affiliate Marketing Seminerinden Görüntüler

Merhaba arkadaşlar;

İnternetten para kazanmak konusuna yabancı olan arkadaşlara arada rastlıyorum. Bunların içinde kendi yakın çevremde dahil. Onlara affiliate marketing sistemi ve diğer yöntemlerden bahsettiğimde ise inanmıyor ve yalan olduğunu ifade ediyorlar. Bende kanıt resimleri, videoları ve kullanıcı yorumlarını gösteriyorum. Gösterdiğim halde bile ne yazık ki inanmıyorlar. Eğer sizde bu konulara ön yargılı iseniz aşağıdaki resimlere göz atın. Bu işten para kazanılacağına dair en güzel yanıt bu görüntülerdir.

google kazançları indir
Affiliate Marketing Online Semineri

Musa Erdoğmuş (kimdir), ülkemize affiliate marketing sistemini tanıtmış ilk kişi online girişimcilerden birisi ve Google Kazançları (indir) kitabının yazarıdır. Ayrıca ülkemizdeki ilk affiliate ağı olan X- Ticaret (üye ol) ağının da kurucusudur. Yaptığı projelerle ilkleri başarmış olan Musa Bey, ülkemizdeki ilk affiliate marketing semineriyle bu işe gönül vermiş internet girişimcilerini Sheraton Otel’de bir araya getirmişti. Daha fazla seminer resimleri görmek ve Google Kazançları kitabını indirmek için buraya tıklayın.

6 thoughts to “Affiliate Marketing Seminerinden Görüntüler”

  1. Türkiye’ye Affiliate marketing sistemini getiren Musa Erdoğmuş’un google kazançları kitabı birçok internet girişimcisine ilham kaynağı olmuştur. Google kazançları artık bir e kitaptan ziyade videolu bir eğitim seti oldu.Google Kazançları Kitabı indirilmeli mi? Ben tavsiye ediyorum.

  2. Elinizde bir Affiliate eğitim kitabı yoksa mutlaka almanızı tavsiye ediyorum. Ben kllanmadım ama kullananlardan çok iyi yorumlar duydum

  3. googel kazançları kitabı nette avcı olma tekniğini anlatan en iyi kitaplar arasındadır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir