Adsense Kazançları

Adsense Kazançları İncele

adsense kazançlarıMerhaba arkadaşlar,

Uzun bir aradan sonra blogumda yazmak istedim. Blogumda yazamamın sebebi sağlık sorunlarımın olmasından kaynaklandı. Neyse gelelim bu yazımın konusuna. Sağlık sorunlarımın bitmesinden sonra tesadüf eseri bir webmaster forumunda Adsense kazanç ekranına denk geldim. İlk başta bu kazançlara tereddütlü yaklaşmıştım. Daha sonrasında bu kazancı paylaşan kişinin forum imzasında Adsense Kazançları linkini görünce ürününün reklamını yaptığını düşünerek pek ilgilenmedim. Daha sonrasında bu arkadaş daha fazla kanıt ekleyince kendisiyle iletişime geçerek tanışma ve Adsense Kazançlarını inceleme fırsatım oldu.

Adsense Kazançları (incele) kitabı, gerçekten bana bir bilgi kattı. Kitaptaki çoğu bilgiler gerçi bildiğim bilgiler olmasına rağmen bilmediğim ve Adsense Kazançları’nın kazanç tekniği olan tek bir yöntem hem bu konuda ufkumu genişletti hem de ilerleyen günlerde Adsense’den kazandığım miktarın artmasını sağladı. Ayrıca kitabı okuduktan sonra Adsense Kazançları yazarı Ferdi Işık (kimdir) ile de sürekli iletişim halinde bulunarak kafamdaki tüm soru işaretlerini kaldırmam da yardımcı oldu. Adsense Kazançları gerçekten Adsense ile ilgilenen tüm kişilerin elinde olması gereken nadir kaynaklardan birisi. İçindeki o harika tekniği akıllı kullanarak gerçekten güzel kazançlar elde edebileceğinize emin olabilirsiniz. Özellikle hali hazırda Adsense’den kazananlar ve kazancını artırmak isteyenler mutlaka bu kaynağa göz atmalılar.

Son olarak bloguma uzun ara verdikten sonra ilk yazacağım makalelerden birisini Adsense Kazançları yerini aldı. Çünkü bana hem maddi hem de manevi olarak katkı sağladı. Maddi olarak hali hazırda Adsense’den kazandığım kazanç miktarını artırdı. Manevi olarak da bana anlattığı kazanç tekniği ile müthiş bir ilham verdi. Bana bir şey öğreten kitapları her zaman destekledim ve destekleyeceğim. O yüzden Adsense konusunda benden tavsiye de bulunanlara gözüm kapalı olarak önereceğim nadir kaynaklardan birisi de Adsense Kazançları olacaktır.

ADSENSE KAZANÇLARI

incelemek için tıklayın.

Gelen Aramalar: adsense kazançları

Bu Yazılarda İlginizi Çekebilir...

5 thoughts to “Adsense Kazançları”

  1. bu sayfayı tasarlayanlardan bırıyım ben.yanı adsense kazancları..nıye ınsanları kandırıyorsunuz.helekı sız ınsanlara yon gosteren bırı olarak bılınıyprudunuz.benım gozumden dustunuz.urun sahıbı bu zman kadar nasıl kazanmıs.ve sımdı onun o ızledıgı yontemlerle kazanması ımkansız.nedım sıze boyle para kazanılmz

    1. Bu sayfayı tasarladığınıza göre ürün sahibi ile irtibatın olmalı. Ürün sahibinden son kazançlarını istemenizi öneriyorum. Bu yöntemle kazanılmaz demişsiniz ancak kazanıldığına dair kendi tecrübem var. Üründe blackhat yöntem bahsedildiğinden riskli bir yol olduğundan kazanılmaz diyorsunuz ancak işin içine girmeden kazanılmaz demekle birşey olunmuyor. Bende tam tersini diyorum kazanılıyor ki öneriyorum. 🙂

  2. Adsense sahtekarlıktan başka bişey değil. Sitenizin hiti düşükse bi bahanesini bulup üyeliğinizi direk kapatıyor. Uyarı yok İkaz yok direk hesap bloke içindeki paralarda uçup gidiyor, günlerce yayımladığınız reklamlarında bedavaya gösterimini yapmış oluyosunuz. İtiraz kısmı var birde oda işin daniskası tabi. Hiç itirazı kabul edilmiş üyeliği aktif edilene rastlamadım daha. Kafalarına göre haksız tıklama yaptın/yaptırdın deyip siliyor üyeliğini. Bende nerde google reklamı var görsem 10 kere tıklıyorum.
    Adsesne güvenmeyin Adword den reklamda almayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir