Adsense Canavarı Nedir? Adsense Canavarı İndir

adsenseMerhaba arkadaşlar;

Sizlere önceki yazımda adsense hakkında bilgiler vermiş ve Adsense Canavarı (indir) kitabını önermiştim. Adsense Canavarı, gerçekten güzel bilgiler içeren sade ve anlaşılır bir dille yazılmış. Tamamen sıfırdan başlayıp ileri dereceye kadar tüm bilgileri bu kitapla öğrenebilir ve sitenizden para kazanmaya başlayabilirsiniz. Adsense’den herkes az ya da çok para kazanıyor. Bu bir gerçek. Bu yüzden Adsense ile ilgilenenler nasıl para kazanılacağından çok, nasıl daha fazla kazanırım sorusuna yöneldiler.

Web site sahiplerinin büyük çoğunluğu Adsense ile kazanç elde ediyorlar. Ve bu kazançlarını artırmanın yolunu arıyorlar. Tabi bu işinde püf noktaların olduğu bir gerçek. Sizde bu püf noktaları öğrenip bir an önce sitenizden yüksek miktarlarda para kazanmak istiyorsanız Adsense Canavarı kitabını kesinlikle indirin. Kitap üzerine daha fazla yazmak yerine kitabı alanların yorumlarından birkaçını sizlerle paylaşmak istiyorum.

google adsense

Kitabı okuyan birisi olarak;

Temel, öz ve sade bir dille konunun özüne inmiş arkadaş. Kitabı alırken hafif çekincelerim vardı, kendi halinde adsense’den sürekli kazançları olan biriyim 4 yıllık bir tecrübenin ardından acaba alsakmı ki?, işime yarar şeyler varmıdır ki? sorulardan sonra “akıl akıldan üstündür” niyeti ile aldım. Ve çok memnun kaldım. İster sıfırdan başlayın, ister uzman olun. Kitaptan elbet kapacağıınız birşeyler çıkacaktır. Az veya çok. O sizin tecrübenizle alakalı.

Adam anlatmış, alın okuyun kardeşim.

HKNOCN

Öncelikle bu adsense olayına yeni başlayan biri olarak kitap sade ve anlaşılır şekilde yazılmış neler yapılması gerektiğini güzelce anlatmış arkadaş.Bu zamana kadar birçok makale okumuştum nedir ne değildir diye ama kitapta şuana kadar rastlamadığım konular ipuçları mevcut bu yönden de bayağı hoşuma gitti.Bilgiler için teşekkür ederim kendisine geriye kalan bizim çalışmamız ve sabrımız bakalım ne gösterecek zaman.Ama verdiğim ücretin boşa olmadığını düşünüyorum.

LogovsBanner

Kitabı Baştan Sona Heyecanla Okudum, Kitap İçerisindeki Bilgiler Gerçekten Birbirinden Değerli. Aklıma Gelmeyecek Yöntemler var Hepsini Siteme Uyguladım bu Kitap Sayesinde İnşallah Google Zengini Olurum Kitabı Şiddetle Okumanızı Tavsiye Ediyorum. Ayrıca PeRSia arkadaşımızın Verdiği Bu Güzel Emek İçin Teşekkür Ederim.

AyazWeb

Adsense Canavarı (indir) hakkında daha fazla yorum ve bilgi için buraya tıklayın.

ADSENSE CANAVARI’NI

BİLGİSAYARINIZA İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN.

Gelen Aramalar: adsense canavarı indir

6 thoughts to “Adsense Canavarı Nedir? Adsense Canavarı İndir”

  1. Adsenseden adam gibi para kazanmak için günlük 1000 kişiden fazla siteni ziyaret etmesi gerekirki gözle görülen bir kazanç olsun.

  2. Kısaca para canavarı diyelim bence en güzel paylaşımlar için saplam kazanca teşekkürler

  3. Adsense le adam gibi para kazanman için ya tuzaklı reklm alanın olcak yada emek verilen bir siten olacak adam bilerek tıklayacak

  4. ben bu işi bilmiyorum bana ayrıntılı bilgi verebilirmisiniz sistem ve parakazanmanınnasıl oldugunu ben böyle şeylere pek güvenmiyorum ama denemek istiyorum acil bana dönerseniz memnun olurum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir